Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "World Cyber Games Press Release" 16 sierpnia 2007, 11:18

Eliminacje off-line WCG – czwarta odsłona

Warszawa, 16 sierpnia 2007 r.- Ostatnia, czwarta impreza z cyklu eliminacji off-line do Finału Polski World Cyber Games 2007 odbędzie się w najbliższy weekend w Gdańsku.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Warszawa, 16 sierpnia 2007 r.- Ostatnia, czwarta impreza z cyklu eliminacji off-line do Finału Polski World Cyber Games 2007 odbędzie się w najbliższy weekend w Gdańsku.

W gdańskim salonie EMPiK przy ulicy Podwale Grodzkie 8, w dniach 17-19 sierpnia br., w godzinach otwarcia salonu, odbędą się ostatnie eliminacje do WCG2007. Podczas imprezy, każdy będzie mógł zaprezentować swoje umiejętności w największym i najbardziej prestiżowym turnieju gier komputerowych na świecie, organizowanym od 8 lat przez firmę Samsung. Na graczy będą czekały gry na Xbox 360: Gears of War (turniej drużynowy dla zespołów 4-osobowych) oraz Forza Motorsport2 (turniej indywidualny). Otwarte eliminacje wyłonią osoby, które wezmą udział w Finale Polski – jedna osoba wygrywająca w Forza Motorsport2 oraz jeden 4-osobowy zespół w Gears of War. Impreza rozpoczyna się 17 sierpnia (piątek). Tego dnia będzie można zarejestrować się w salonie EMPiK, zapoznać się z grami oraz rozpocząć trening przed rozgrywką. Tak również będzie wyglądał drugi dzień (18 sierpień, sobota) eliminacji. W niedzielę (19 sierpnia) będą miały miejsce rozgrywki turniejowe. Na pierwszym planie wirtualnej rywalizacji znajdzie się Forza Motorsport2 (w godzinach 10.00-14.00), a na drugim Gears of War (w godzinach 15.00 – 19.00). Zwycięzcy automatycznie, bez eliminacji on-line, zagrają na Polskim Finale WCG, który odbędzie się 1 września w C.H. Blue City w Warszawie. Najlepsi wyjadą na światowe finały do Seattle, gdzie łącza pula nagród wynosi pół miliona dolarów. Podczas całego wydarzenia będą czekały również liczne atrakcje dla Klientów salonu EMPiK.