Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lutego 2006, 09:39

autor: Krooliq

Dungeons & Dragons Online: Stormreach - premiera już jutro

Już tylko godziny dzielą nas od premiery gry z gatunku MMOcRPG o nazwie Dungeons & Dragons Online: Stormreach, jutro bowiem program pojawi się w Stanach Zjednoczonych.

Już tylko godziny dzielą nas od premiery gry z gatunku MMOcRPG o nazwie Dungeons & Dragons Online: Stormreach, jutro bowiem program pojawi się w Stanach Zjednoczonych. Natomiast w Europie omawiana produkcja zadebiutuje w marcu, w następujących krajach: Wielka Brytania, Francja oraz Niemcy. Dodajmy, że ci wszyscy, którzy zdecydowali się na pre-order programu zabawę mogli zacząć już 24 lutego, kiedy to został im odblokowany dostęp do gry (Head Start Event) – mowa tu o zamówieniach przedpremierowych w Ameryce Północnej. Europejscy „pre-orderowcy” natomiast wystartują jutro.

Jeśli chodzi o nasz kraj, to niestety w dalszym ciągu nic nie słychać o polskim dystrybutorze Dungeons & Dragons Online: Stormreach.

Dungeons & Dragons Online: Stormreach - premiera już jutro - ilustracja #1

 

Przypomnijmy, że omawiany tytuł to MMOcRPG, który korzysta z bogactwa niezwykle popularnego systemu, stworzonego w 1974 roku przez Gary’ego Gygaxa oraz Dave’a Arnesona. Program kładzie bardzo duży nacisk na współpracę pomiędzy graczami, co odróżnia go od innych reprezentantów gatunku, np. bijącego rekordy popularności World of WarCraft.

Więcej informacji na temat Dungeons & Dragons Online: Stormreach znajdziecie na łamach naszego serwisu: