Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2008, 16:22

autor: Jiker

Drugi dodatek do Strategic Command 2: Blitzkrieg na początku przyszłego miesiąca

Firmy Battlefront.com oraz Fury Software poinformowały, że drugi dodatek do gry Strategic Command 2: Blitzkrieg zatytułowany Patton Drives East zostanie wydany na początku przyszłego miesiąca. Produkcję będzie można nabyć wyłącznie za pośrednictwem serwisu Battlefront.com.

Firmy Battlefront.com oraz Fury Software poinformowały, że drugi dodatek do gry Strategic Command 2: Blitzkrieg zatytułowany Patton Drives East zostanie wydany na początku przyszłego miesiąca. Produkcję będzie można nabyć wyłącznie za pośrednictwem serwisu Battlefront.com. Do wyboru oddane zostaną dwie opcje zakupu: pobranie gry na dysk oraz zamówienie wydania pudełkowego, które zostanie dostarczone do nabywcy droga pocztową. Dodatek będzie kosztować 25 dolarów.

Patton Drives East wniesie do rozgrywki kilka interesujących nowości. Będą to przede wszystkim większe tereny działań, usprawniona S.I. jednostek sterowanych przez komputer oraz znacznie zwiększony wpływ decyzji podejmowanych przez gracza na sytuację polityczną i militarną. Autorzy zdecydowali się także na nieznaczne upiększenie oprawy graficznej, co wpłynie na poprawienie jej przejrzystości. Miłośnik strategii będzie mógł się sprawdzić w kilkunastu historycznych kampaniach, w tym w tych, w których wcieli się w generała Pattona.

Podobnie jak w przypadku pierwszego dodatku Weapons and Warfare, Patton Drives East wymagać będzie od gracza posiadania podstawowej wersji Strategic Command 2: Blitzkrieg.