Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2007, 20:14

autor: Metatron

Dożywotnia subskrypcja dla nabywających grę Hellgate: London w przedsprzedaży

Gra Hellgate: London pozwoli co prawda na rozgrywkę w trybie dla jednego gracza, ale naprawdę rozwinie skrzydła dopiero podczas zabawy w sieci. Niestety, jak już wiemy, chcąc w pełni skorzystać z przygotowanych przez twórców możliwości, będziemy musieli za nią zapłacić. Wygląda jednak na to, że chętni będą mieli możliwość wykupienia za z góry ustaloną opłatą dożywotniej subskrypcji.

Gra Hellgate: London pozwoli co prawda na rozgrywkę w trybie dla jednego gracza, ale naprawdę rozwinie skrzydła dopiero podczas zabawy w sieci. Niestety, jak już wiemy, chcąc w pełni skorzystać z przygotowanych przez twórców możliwości, będziemy musieli za nią zapłacić. Wygląda jednak na to, że chętni będą mieli możliwość wykupienia za z góry ustaloną opłatą dożywotniej subskrypcji. Tak przynajmniej poinformował Kaiser Hwang z Flagship Studios.

Okazało się, że gracze, którzy nabędą Hellgate: London w przedsprzedaży, będą mogli liczyć na kilka bonusów. Jednym z nich będzie możliwość wykupienia niewygasającej subskrypcji. Innymi sposobami na premiowanie wczesnego zakupu będą specjalne barwniki do zbroi, postery oraz zaproszenie do udziału w beta testach.

Dożywotnia subskrypcja dla nabywających grę Hellgate: London w przedsprzedaży - ilustracja #1

Oferta ta dotyczy obecnie jedynie Stanów Zjednoczonych i to tylko niektórych sieci handlowych (EB/Gamestop, Best Buy, Wal-Mart). Nie wiadomo, czy podobną możliwość uzyskają również Europejczycy.

Warto dodać, że podobne rozwiązanie zastosowano w przypadku gry MMORPG The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar. Osoby, które nabyły grę w preorderze, mogły dołączyć do rozgrywki jeszcze przed premierą i otrzymały możliwość wykupienia dożywotniej subskrypcji, zwalniającej ich z potrzeby wnoszenia późniejszych opłat abonamentowych.

Dożywotnia subskrypcja dla nabywających grę Hellgate: London w przedsprzedaży - ilustracja #2

Przypominamy, że gra zadebiutuje na rynku w Halloween, czyli 31 października. Zainteresowanych tematem odsyłamy na łamy encyklopedii. Zapraszamy także do zapoznania się z naszymi wrażeniami z prezentacji gry, którą mieliśmy okazję obejrzeć podczas tegorocznych targów Games Convention.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Hellgate: London

Hellgate: London