Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 13 września 2007, 12:41

autor: Misiek

Demo Spider-Man: Friend of Foe już na Marketplace

Spider-Man: Friend or Foe to tytuł, który w znaczny sposób odstaje od formuły ostatnich gier z Człowiekiem-Pajkąkiem. O ile bowiem w poprzednich latach eksplorowaliśmy głównym bohaterem miasto i wykonywaliśmy różnego rodzaju zadania, tak tym razem mamy do czynienia z prostą chodzoną bijatyką. O tym jak sprawdza się nowa formuła mogą przekonać się już posiadacze Xboxów 360.

Spider-Man: Friend or Foe to tytuł, który w znaczny sposób odstaje od formuły ostatnich gier z Człowiekiem-Pajkąkiem. O ile bowiem w poprzednich latach eksplorowaliśmy głównym bohaterem miasto i wykonywaliśmy różnego rodzaju zadania, tak tym razem mamy do czynienia z prostą chodzoną bijatyką. O tym jak sprawdza się nowa formuła mogą przekonać się już posiadacze Xboxów 360, bo na Xbox Live wylądowało właśnie demo.

Grywalna wersja waży tylko 431 MB i pozwala nam wypróbować jeden poziom (Tokio), który można przechodzić zarówno w pojedynkę, jak i w kooperacji z drugim graczem.

Demo Spider-Man: Friend of Foe już na Marketplace - ilustracja #1

Pełna wersja Spider-Man: Friend or Foe ma pojawić się na europejskim rynku 5 października. Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o tym tytule, zapraszamy do naszej encyklopedii.

Ostatnia aktualizacja: 2007-09-13

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Spider-Man: Friend or Foe

Spider-Man: Friend or Foe