Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2007, 14:48

autor: Jiker

Demo Madden NFL 08 debiutuje na łamach Xbox Live Marketplace

W ramach usługi Xbox Live Marketplace zadebiutowała dzisiaj wersja demonstracyjna gry Madden NFL 08 – jednej z najlepiej sprzedających się serii gier na rynku amerykańskim. Demo dostępne jest we wszystkich najważniejszych regionach świata, także w Europie.

W ramach usługi Xbox Live Marketplace zadebiutowała dzisiaj wersja demonstracyjna Madden NFL 08 – jednej z najlepiej sprzedających się serii gier na rynku amerykańskim. Demo dostępne jest we wszystkich najważniejszych regionach świata, także w Europie.

Próbna wersja Madden NFL 08 zajmuje 813 MB i umożliwia rozegranie meczu pomiędzy dwoma drużynami – Chicago Bears oraz Indianapolis Colts. W trakcie spotkania możemy zastosować wiele zróżnicowanych taktyk defensywnych i ofensywnych, tak, aby w konsekwencji zdobyć odpowiednio większą liczbę punktów od przeciwnika. Demo umożliwia ponadto zapoznanie się z podstawowymi informacjami na temat nowych trybów rozgrywki oraz funkcji, dodanych do tegorocznej edycji gry przez studio EA Sports.

Osobom chcącym zapoznać się z większą liczbą informacji na temat Madden NFL 08 polecamy naszą Encyklopedię. Przypominamy, że dzisiaj także przeprowadzona została oficjalna europejska premiera pełnej wersji Madden NFL 08. Gra została wydana na następujących platformach: Xbox 360, PlayStation 3, PlayStation 2, Wii, NDS, PSP oraz PC.