Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 kwietnia 2008, 11:20

autor: Jiker

Czy nowy Duke Nukem trafi na konsole przenośne?

Na nowe przygody Księcia czekamy już od wielu, wielu lat. Nie warto ich już nawet liczyć. W każdym z nas tli się ciągle nadzieja, że Duke Nukem Forever przybierze jednak grywalną formę i ukaże się na którejś z platform nowej generacji i/lub pecetach. Holendrzy z serwisu GameRush wydają się wiedzieć nieco więcej.

Na nowe przygody Księcia czekamy już od wielu, wielu lat. Nie warto ich już nawet liczyć. W każdym z nas tli się ciągle nadzieja, że Duke Nukem Forever przybierze jednak grywalną formę i ukaże się na którejś z platform nowej generacji i/lub pecetach. Holendrzy z serwisu GameRush wydają się wiedzieć nieco więcej – nie tyle o Forever, co kolejnej odsłonie Duke Nukem.

Z nieoficjalnych informacji dostarczonych przez pewnego holenderskiego wydawcę i opublikowanych na łamach GameRush wynika, że w trzecim kwartale bieżącego roku na rynek trafi nowa gra z cyklu Duke Nukem przeznaczona na... konsole przenośne. Dokładnie rzecz ujmując – na Nintendo DS i PlayStation Portable. W obu przypadkach pozycja została zdefiniowana jako strzelanina FPP.

Czy będzie to specjalna wersja Duke Nukem Forever? A może remake Duke Nukem 3D? Zdecydowanie bardziej prawdopodobne wydaje się to drugie rozwiązanie. Również z punktu widzenia 3D Realms, które mogłoby w ten sposób w prosty sposób zarobić kilka dolarów więcej. O ile oczywiście nie mamy do czynienia ze zwykła plotką.