Cenega dystrybutorem gier na konsolę Nokia N-Gage
Cenega Press Release
(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)
Na mocy umowy ze światowym liderem w komunikacji bezprzewodowej – firmą Nokia, Cenega Poland stała się oficjalnym dystrybutorem gier na nową mobilną konsolę Nokia N-Gage w Polsce.
Wczoraj, w Warszawie, podczas wieczornej uroczystości związanej z prezentacją najnowszego produktu Nokii, Dyrektor Generalny fińskiej firmy – Pan Kuba Panacewicz wraz z Prezesem Zarządu Cenega Poland – Panem Tomaszem Mazurem uroczyście ogłosili rozpoczęcie współpracy.
Od 7 października 2003 r. Cenega Poland wprowadzi do sprzedaży kilkanaście tytułów, wśród których znajdą się tak znane pozycje jak Tomb Raider czy Tony Hawk’s Pro Skater.
Oprócz tego w wybranych sklepach Cenega zajmie się sprzedażą samej konsoli a także atrakcyjnych gadżetów z nią związanych. Więcej informacji na temat gier, a także samego N-Gage’a już wkrótce.
Więcej:Cenega wesprze Ubisoft w Polsce, to nowy dystrybutor gier globalnego wydawcy
- Cenega S.A.
- PC