Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2006, 17:00

autor: Bartłomiej "BK" Kossakowski

Bullet Witch dopiero w 2007 roku

Kilka dni temu informowaliśmy Was o planach firmy Atari związanych z wydaniem gry Bullet Witch poza Japonią. Dziś przekazujemy nowe wieści na temat tej tworzonej z myślą o konsoli Xbox 360 pozycji.

Kilka dni temu informowaliśmy Was o planach firmy Atari związanych z wydaniem gry Bullet Witch poza Japonią. Dziś przekazujemy nowe wieści na temat tej tworzonej z myślą o konsoli Xbox 360 pozycji.

Bullet Witch dopiero w 2007 roku - ilustracja #1

Przypomnijmy, że Bullet Witch to gra akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, w której przyjdzie się nam wcielić w niejaką Alicję. Bohaterka staje do nierównej walki z krwiożerczymi demonami zagrażającymi życiu na Ziemi. W potyczkach wykorzystamy zarówno broń palną, jak i nadnaturalne umiejętności Alicji, pozwalające jej na przykład przywołać deszcz meteorytów.

Pierwsza wiadomość dla wszystkich oczekujących na ten tytuł nie należy niestety do najprzyjemniejszych. Jak donosi serwis IGN, nie ma większych szans na to, aby gra ukazała się wcześniej niż w 2007 roku. I choć termin ten dotyczy Stanów Zjednoczonych, mocno wątpliwe jest, aby gracze w Europie doczekali się jej szybciej.

Bullet Witch dopiero w 2007 roku - ilustracja #2

Na szczęście, są również dobre wieści. Prace nad angielską wersją językową już się rozpoczęły – w tej chwili trwa nagrywanie dialogów. Poza tym, że gra dotrze więc do nas w bardziej zrozumiałym języku, wydawca zapowiada pewne różnice w stosunku do wersji dostępnej na rynku japońskim. Jakie dokładnie? Tego firma Atari zdradzić na razie nie chce. Wiemy natomiast, jakich dodatków mogą się spodziewać już po premierze użytkownicy Xbox Live. Będą to zarówno drobne elementy uprzyjemniające rozgrywkę, takie jak nowe stroje dla Alicji, jak również zupełnie nowe poziomy.

Gdy tylko uzyskamy więcej szczegółowych informacji na temat europejskiego wydania gry Bullet Witch, natychmiast napiszemy o tym na łamach naszego serwisu. Póki co zapraszamy Was do zapoznania się z materiałami związanymi z tą pozycją, jakie udało nam się zgromadzić:

Bullet Witch dopiero w 2007 roku - ilustracja #3