Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 15 lutego 2005, 15:15

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Benoît Sokal zeznaje przed Przygodoskopem

Zastanawiacie się, co robi Benoît Sokal od czasu ukończenia Syberii 2 i odejścia z firmy Microids? Odpowiedź: ciężko pracuje nad nową przygodówką! I udziela wywiadów. W rozmowie z serwisem Przygodoskop opowiada o początkach swojej kariery oraz narodzinach Białych Ptaków, których pierwszym celem jest wyłaniający się już zza horyzontu Raj Utracony (Lost Paradise).

Zastanawiacie się, co robi Benoît Sokal od czasu ukończenia Syberii 2 i odejścia z firmy Microids? Odpowiedź: ciężko pracuje nad nową przygodówką! I udziela wywiadów. W rozmowie z serwisem Przygodoskop opowiada o początkach swojej kariery oraz narodzinach Białych Ptaków, których pierwszym celem jest wyłaniający się już zza horyzontu Raj Utracony (Lost Paradise). Oto fragment przeprowadzonej rozmowy:

„Rzecz w tym, że nawet, jeżeli gry staną się bogatsze ‘treściowo’, wciąż będzie im bardzo daleko do książek. W książce można poświęcić wiele stron na opis osobowości postaci, a w grze chodzi przecież o to, żeby nie zanudzać gracza. Jest więc ograniczona ilość czasu na nakreślenie portretu psychologicznego postaci”.

Wywiad znajdziecie pod adresem: http://przygodoskop.gry-online.pl/artykuly/a07_1.htm Redakcja Przygodoskopu zaprasza do lektury! Już wkrótce na naszych łamach opublikowane zostaną kolejne, obszerne wywiady z twórcami nadchodzących (i nie tylko) gier przygodowych.