Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lipca 2007, 11:31

autor: Major Doktor Upiorna

Art of Murder: FBI Confidential - nowa przygodówka od City Interactive

Przedstawiciele Przedstawiciele City Interactive zapowiedzieli, że jeszcze w tym roku na sklepowych półkach pojawi się nowa przygodówka typu point & click o nazwie Art of Murder: FBI Confidential. Niniejsza pozycja będzie odznaczała się klimatem grozy, rodem z trzymających w napięciu hollywoodzkich produkcji filmowych.

Przedstawiciele City Interactive zapowiedzieli, że jeszcze w tym roku na sklepowych półkach pojawi się nowa przygodówka typu point & click o nazwie Art of Murder: FBI Confidential. Niniejsza pozycja będzie odznaczała się klimatem grozy, rodem z trzymających w napięciu hollywoodzkich produkcji filmowych. Za jej przygotowanie odpowie ekipa, posiadająca na swoim koncie cykl Schizm czy tytuł Sentinel. Dokładne dane na temat daty premiery pojawią się w najbliższym czasie.

Art of Murder: FBI Confidential - nowa przygodówka od City Interactive  - ilustracja #1

Fabuła Art of Murder: FBI Confidential ma oscylować wokół serii makabrycznych morderstw majętnych ludzi. Zadanie wskazania sprawcy zabójstw zostanie powierzone agentce FBI, w którą wcieli się gracz. Nietypowe narzędzie zbrodni oraz fakt pozbawiania ofiar serca wskaże protagonistce pewne ślady, które zmuszą ją do opuszczenia Nowego Jorku. Aby rozwiązać sprawę bohaterka uda się na skraj amazońskiej dżungli i odwiedzi peruwiańskie miasto Cusco (niegdysiejszą stolicę imperium Inków).

Art of Murder: FBI Confidential - nowa przygodówka od City Interactive  - ilustracja #2
Art of Murder: FBI Confidential - nowa przygodówka od City Interactive  - ilustracja #3
Art of Murder: FBI Confidential - nowa przygodówka od City Interactive  - ilustracja #4