Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 września 2005, 06:49

Anarchy Online za darmo przez kolejny rok (14/09/05)

Oferta firmy FunCom polegajaca na udostępnieniu całkowicie za darmo gry MMO Anarchy Online miała wygasnąć 15 stycznia 2006 roku. Miała, gdyż wczoraj twórcy programu zdecydowali się po raz kolejny przedłużyć promocję – znów o dwanaście miesięcy.

Oferta firmy FunCom polegająca na udostępnieniu całkowicie za darmo gry MMO Anarchy Online miała wygasnąć 15 stycznia 2006 roku. Miała, gdyż wczoraj twórcy programu zdecydowali się po raz kolejny przedłużyć promocję – znów o dwanaście miesięcy.

Oznacza to, że Anarchy Online będzie dostępna bez żadnych opłat co najmniej do 15 stycznia 2007 roku. Oferta skierowana jest tylko do nowych użytkowników gry. Trond Arne Aas – prezes firmy FunCom – podkreśla, że inicjatywa jest wielkim sukcesem. W przeciągu ostatnich dziesięciu miesięcy z promocji skorzystało ponad 400 tysięcy osób i tylko kilka gier MMO na rynku może pochwalić się podobnym przyrostem nowych użytkowników. Wszyscy zainteresowani, którzy dotąd nie mieli okazji wypróbować Anarchy Online, powinni czym prędzej udać się pod ten adres i ściągnąć klienta programu.

Anarchy Online za darmo przez kolejny rok - ilustracja #1

Anarchy Online to niezwykle rozbudowana gra MMOcRPG. Akcja umiejscowiona została w dalekiej przyszłości na planecie będącej we władaniu wielkiej korporacji. Omni-Tek, bo tak brzmi jej nazwa zajmuje się wydobyciem niezwykle cennego surowca – Notum. Równocześnie korporacja prowadzi wojnę z pragnącymi swobody niezależnymi klanami. Gracz zostaje umiejscowiony w samym środku konfliktu i jak w większości gier online jego głównym zadaniem jest znalezienie własnego miejsca w otaczającym go świecie.

Gracze tworząc swoją postać mają możliwość wyboru wielu różnorodnych profesji, każda z nich ma swoje własne plusy i minusy, a podróżując po rozległym świecie mogą wyposażyć ją w różnorodny ekwipunek, wszczepy i tzw. nano-programy. Rozwój postaci odbywa się na znanych z klasycznych cRPG zasadach, czyli kilka podstawowych parametrów i około 60 dodatkowych umiejętności.

Więcej informacji na temat Anarchy Online znajdziesz w naszej Encyklopedii Gier.