Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 stycznia 2009, 09:09

autor: vampire

5 lutego zagramy w demo Halo Wars

Pomału zbliża się wyznaczona premiera Halo Wars - RTSa osadzonego w uniwersum Halo. Tymczasem wiemy już, kiedy dokładnie będziemy mogli własnoręcznie przetestować produkcję i sprawdzić czy warto w nią zainwestować. Według ostatnich informacji Microsoftu wersja demo trafi do usługi Xbox Live 5 lutego.

Pomału zbliża się wyznaczona premiera Halo Wars - RTSa osadzonego w uniwersum Halo. Tymczasem wiemy już, kiedy dokładnie będziemy mogli własnoręcznie przetestować produkcję i sprawdzić czy warto w nią zainwestować. Według ostatnich informacji Microsoftu wersja demo trafi do usługi Xbox Live 5 lutego. Zmianie uległa również data debiutu gry w Stanach Zjednoczonych, gdyż okazuje się, ze podobnie jak reszta świata Amerykanie otrzymają ją w lutym, a dokładniej 28. W Europie i Japonii tytuł ukaże się zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, czyli odpowiednio 27 i 26 lutego. Do sklepów trafią dwie edycje Halo Wars - zwykła i kolekcjonerska. Więcej informacji na temat gry możecie znaleźć w naszej zapowiedzi i na oficjalnej stronie projektu. Z kolei oglądając te filmiki zobaczycie jak wyglądać będzie właściwa rozgrywka.

5 lutego zagramy w demo Halo Wars - ilustracja #1

Przypomnijmy jeszcze, że niestety Halo Wars jest już ostatnim projektem zasłużonego w branży gier dewelopera - Ensemble Studios. Po premierze zespół zostanie rozwiązany, a część twórców serii Age of Empires znajdzie zatrudnienie w nowym studiu współpracującym z Microsoftem.