Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Call of Duty: Modern Warfare

PS4, XO i Switch z rekordową sprzedażą w kwietniu w USA

Froozyy, 22 maja 2020, 18:41

Amerykańska firma NPD podzieliła się wynikami sprzedaży konsol oraz gier komputerowych w zeszłym miesiącu w USA. Według podanych informacji, dla PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switcha są to najlepsze kwietniowe wyniki w historii tych urządzeń.

CoD: Modern Warfare i Warzone - miejsce na dysku znowu pożarte przez patch

Froozyy, 19 maja 2020, 14:15

Najnowsza aktualizacja Call of Duty: Modern Warfare oraz Warzone wymaga pobrania dużej ilości danych. Gra zajmuje coraz więcej miejsca na dysku, a gracze narzekają, że wprowadzane zmiany nie powinny wymagać pobierania tak ogromnych plików.

CoD: Modern Warfare – fani narzekają na downgrade grafiki

Aquma, 18 maja 2020, 11:47

Jeden z użytkowników forum Reddit przygotował porównanie prezentujące różnicę, jaka zaszła w grafice Call of Duty: Modern Warfare. Oprawa w trybie wieloosobowym na pecetach została zauważalnie okrojona.

CoD: Modern Warfare - seria 357 zwycięstw streamera zatrzymana przez cheatera

Entelarmer, 8 maja 2020, 12:03

Streamer Hype Stallion zdołał osiągnąć imponującą serię 357 zwycięstw w Modern Warfare. Niestety, jego szczęśliwą passę przerwało spotkanie z oszustem, szczodrze sypiącym ołów do głów rywali.

Następne Call of Duty bez opóźnień. Wielki sukces CoD: Modern Warfare

Adrian Werner, 6 maja 2020, 13:31

Firma Activision zapewniła, że pomimo koronawirusa następna główna odsłona cyklu Call of Duty pojawi się w tym roku. Ponadto pochwalono się, że CoD: Modern Warfare jest najszybciej sprzedającą się częścią serii.

Streamer o Warzone: najgorszy battle royale. Gra trafi na PS5 i XSX

Entelarmer, 5 maja 2020, 12:48

Twórcy Call of Duty: Warzone zapewnili o planowanym długoterminowym wsparciu gry, wliczając w to wydanie na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X. Zgrało się to z wypowiedzią Jaryda „Summit1g” Lazara, który nazwał tytuł najgorszym battle royale na rynku.

CoD: Modern Warfare - graczy irytuje rosnący rozmiar gry na dysku

AlexB, 5 maja 2020, 11:08

Rozmiar Call of Duty: Modern Warfare stale rośnie. Na PC ilość miejsca, które zajmuje produkcja studia Infinity Ward, przekroczyła 180 GB, a na konsolach to już ponad 185 GB. Nie do końca podoba się to części graczy.

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare walczą z błędami w grze

Lazlo, 3 maja 2020, 14:31

Ostatnia poprawka dla Call of Duty: Modern Warfare okazała się być niezbyt udana i spowodowała wysyp błędów. Twórcy zareagowali jednak bardzo szybko, dzięki czemu usterki są na bieżąco eliminowane, a gracze informowani o postępach.

Call of Duty: Warzone - cheaterzy będą grać sami ze sobą

AlexB, 22 kwietnia 2020, 10:05

Studio Infinity Ward ogłosiło, że w tym tygodniu w trybach wieloosobowych Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone pojawią się pewne nowości związane z walką z cheaterami. Wśród nich znalazły się zmiany w systemie matchmakingu, dzięki którym osoby podejrzewane o oszukiwanie będą grały wyłącznie ze sobą.

CoD: Warzone - tryb quads nareszcie pozwala zagrać w czterech

Froozyy, 8 kwietnia 2020, 14:30

Do Call of Duty: Modern Warfare oraz Warzone zawitał trzeci sezon. Wraz z nim pojawiły się aktualizacje dodające do gier sporo zawartości. Produkcja battle royale doczekała się m.in. trybu dla czterech graczy, a do MW trafiły trzy nowe mapy. Oprócz tego dostępny jest nowy operator oraz bronie.

Art z CoD Modern Warfare 2 Remastered znaleziony w plikach CoD MW

Froozyy, 27 marca 2020, 16:49

W plikach aktualizacji Call of Duty: Modern Warfare znaleziono grafikę promującą odświeżoną wersję CoD: Modern Warfare 2. Potwierdza to ostatnie doniesienia o pracach nad remasterem gry.

Darmowe Call of Duty: Warzone z datą premiery i oficjalnym zwiastunem

Entelarmer, 9 marca 2020, 19:49

Firma Activision ujawniła Call of Duty: Warzone, potwierdzając wcześniejsze przecieki. Tryb battle royale Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje jutro i będzie dostępny za darmo jako samodzielna produkcja.

CoD: Warzone - kolejny wyciek mapy battle royale

AlexB, 5 marca 2020, 12:19

W plikach gry Call of Duty: Modern Warfare odnaleziono mapę, która podobno ma pojawić się w Warzone, czyli nadchodzącej produkcji battle royale opartej na fundamentach najnowszej odsłony kultowej serii strzelanek. Jak na razie wciąż czekamy na jej oficjalną zapowiedź.

CoD: Warzone - darmowe battle royale o krok od zapowiedzi

Adrian Werner, 4 marca 2020, 10:02

Firma Activision szykuje się do ujawnienia Call of Duty Warzone. Według plotek będzie to darmowa strzelanka battle royale. Wydawca podkręca atmosferę m.in. publikując zabawny filmik zainspirowany zabawkami Tamagotchi.

Activision kontra Reddit – spór o przeciek z Call of Duty: Warzone

Frozen, 22 lutego 2020, 16:45

Activision domaga się, aby serwis Reddit ujawnił prywatne dane osoby odpowiedzialnej za przeciek dotyczący CoD: Warzone – niezapowiedzianej produkcji typu battle royale z uniwersum Call of Duty.

Przeciek: darmowe battle royale w CoD: Modern Warfare ukaże się w marcu

Froozyy, 18 lutego 2020, 10:26

Kolejne przecieki o trybie battle royale w CoD: Modern Warfare wskazują na to, że ukaże się on na początku przyszłego miesiąca. Co więcej, dowiedzieliśmy się, że ma to być osobna, darmowa produkcja, która w założeniu przyciągnie nowych graczy do marki Call of Duty.

Seriale Diablo i Overwatch w drodze. Prace nad filmem Call of Duty zostały wstrzymane

Entelarmer, 17 lutego 2020, 17:08

Nick van Dyk z Activision Blizzard Studios niejako potwierdził istnienie seriali animowanych na licencji marek Diablo oraz Overwatch. Z kolei Stefano Sollima poinformował, że produkcja reżyserowanej przez niego ekranizacji serii Call of Duty została wstrzymana i nie jest już priorytetem dla Activision.

CoD: Modern Warfare: kolejne przecieki z trybu battle royale

Aquma, 14 lutego 2020, 14:10

W sieci pojawiło się kilka kolejnych przecieków na temat trybu battle royale Call of Duty: Modern Warfare, znanego pod nazwą Warfare. Doniesienia zdradzają m.in. jeden ze sposobów zdobywania nowego ekwipunku w czasie gry.

CoD: Modern Warfare - wiemy, jak obejrzeć mapę battle royale

Aquma, 12 lutego 2020, 12:17

Youtuber Ryan B odkrył, w jaki sposób można dostać się na mapę trybu battle royale w Call of Duty: Modern Warfare. Lokacja nie jest jeszcze ukończona.

Dziś rusza 2. sezon w Call of Duty: Modern Warfare

Laty, 11 lutego 2020, 11:35

Nowy sezon w grze Call of Duty: Modern Warfare rozpocznie się już dziś. Dowiedzieliśmy się wszystkiego o nowych mapach, trybach, broniach i oczywiście zawartości nowej przepustki sezonowej.

Call of Duty: Modern Warfare – wyciekły szczegóły drugiego sezonu

Frozen, 8 lutego 2020, 15:35

Do sieci wyciekły informacje na temat zbliżającego się drugiego sezonu gry CoD: Modern Warfare. Wiemy już, jakie nowości przyniesie ze sobą następna duża aktualizacja produkcji.

Nowe Call of Duty ukaże się w czwartym kwartale tego roku

Aquma, 7 lutego 2020, 12:28

Dyrektor operacyjny firmy Activision – Coddy Johnson – poinformował w czasie rozmowy z inwestorami, że kolejna odsłona cyklu Call of Duty ukaże się w czwartym kwartale tego roku.

Problemy CoD: Modern Warfare - błąd blokuje strzelanie przez okna i nie tylko

aadamus, 3 lutego 2020, 17:10

Wszystko wskazuje na to, że stan techniczny Call of Duty: Modern Warfare nadal pozostawia wiele do życzenia. Według ostatnich doniesień na mapie Tavorsk District dostępnej w trybie Ground War pojawiają się błędy związane z wykrywaniem kolizji. Jak się okazuje, to tylko jedna z wielu nieprawidłowości zgłaszanych przez społeczność w ostatnim czasie.

GTA 5 – ubiegły miesiąc był dla gry najlepszym od dwóch lat

Adrian Werner, 24 stycznia 2020, 09:31

Grupa analityczna SuperData udostępniła sprawozdanie z wynikami cyfrowego rynku gier za grudzień ubiegłego roku. Doskonale poradziły sobie takie produkcje jak Grand Theft Auto V, Call of Duty: Modern Warfare, Clash of Clans oraz Red Dead Redemption 2.

Gitary z autografem Keanu Reevesa w CDP RED i plany rozwoju CoD: Modern Warfare - wieści

AlexB, 14 stycznia 2020, 15:03

Dziś piszemy o niespodziankach, jakie przygotowało dla swoich wieloletnich pracowników studio CD Projekt RED oraz najnowszych planach rozwoju Call of Duty: Modern Warfare. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.