Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lipca 2020, 13:11

autor: Froozyy

CoD Modern Warfare - genialne wideo „Sztuka toksyczności” podbija internet

Montaż zabójstw w Call of Duty: Modern Warfare w przeciągu jednego dnia podbił serca ponad 40 tys. graczy. Autor filmiku, zaliczając zabójstwa w rytm klasycznego utworu, ukazał „toksyczność” jednego z zestawów broni dostępnych w grze.

CoD Modern Warfare - genialne wideo „Sztuka toksyczności” podbija internet - ilustracja #1
Montaż zabójstw z Call of Duty: Moder Warfare zachwycił graczy.

Powszechny dostęp do internetu sprawił, że gracze od lat często i chętnie dzielą się swoimi najlepszymi zagraniami z różnorakich produkcji (najczęściej z tych sieciowych). I mimo że sporo z nich potrafi zachwycić internautów, to znaczna część jest po prostu zbyt generyczna, aby zapadła na dłużej w pamięć. Dlatego też, gdy na Reddicie pojawia się sklejka zagrań, która zdobywa w jeden dzień ponad 40 tys. polubień i masę specjalnych wyróżnień, można być niemal pewnym, że nie jest to kolejny zwykły filmik.

Użytkownik, kryjący się pod nickiem Gorrick1, udostępnił montaż zabójstw w grze Call of Duty: Modern Warfare, zatytułowany Modern Warfare: The art of toxicity, w rytm operetki autorstwa Jacquesa Offenbacha – Orfeusz w piekle (z ang. Infernal Galop). Efekty jego pracy ciężko opisać słowami, więc po prostu obejrzyjcie filmik przygotowany przez autora.

Modern Warfare: The art of toxicity from r/modernwarfare

Gracz korzystając z zestawu broni, który nazywany jest przez wielu „toksycznym” – dwóch rewolwerów .357 (z przyłączonym wzmocnieniem w postaci „Snake Shot shotgun”) oraz strzelbą 680, zabijając kolejnych graczy, odtworzył dźwięki z utworu w tle, dzięki czemu całość robi niesamowite wrażenie. W ramach ciekawostki warto wiedzieć, że „toksyczność” używanego przez autora wideo arsenału polega na korzystaniu z teoretycznie dwóch shotgunów, dzięki wzmocnieniu rewolwerów, które to sprawiają, że broń o zasięgu pistoletu zadaje obrażenia podobne do klasycznych strzelb. Na szczęście zostało to już nieco osłabione, ale możecie domyślić się, jak nieprzyjemna mogła być rozgrywka przeciwko takiemu zestawowi.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare