Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lutego 2020, 12:20

autor: Laty

Dziś rusza 2. sezon w Call of Duty: Modern Warfare

Nowy sezon w grze Call of Duty: Modern Warfare rozpocznie się już dziś. Dowiedzieliśmy się wszystkiego o nowych mapach, trybach, broniach i oczywiście zawartości nowej przepustki sezonowej.

Activision sprostało wyzwaniu i przygotowało ciekawą zawartość dla nadchodzącego sezonu. - Dziś rusza 2. sezon w Call of Duty: Modern Warfare - wiadomość - 2020-02-11
Activision sprostało wyzwaniu i przygotowało ciekawą zawartość dla nadchodzącego sezonu.

Kilka dni temu pisaliśmy o przecieku informacji na temat 2. sezonu w grze Call of Duty: Modern Warfare. Activision stanęło na wysokości zadania, przygotowując wiele nowej zawartości. W momencie premiery do gry zostanie wprowadzonych 5 nowych map, a kolejna dołączy do puli w trakcie sezonu. Dwie mapy będą dostępne w podstawowym trybie multiplayer, kolejne dwie w zmaganiach Gunfight i jedna w wariancie Wojny Naziemnej. Po latach do gry powróci lokacja Rust, którą możecie kojarzyć z odsłony Call of Duty: Modern Warfare 2.

Start nowego sezonu odbędzie się dziś (11 lutego) na wszystkich platformach sprzętowych jednocześnie. Cała zawartość nie zostanie wprowadzona od razu i będzie dodawana do gry stopniowo, tak jak to miało miejsce w poprzednim sezonie. Oprócz wcześniej wymienionych map, do dyspozycji zostaną oddane nowe tryby, bronie i operatorzy. Warto zwrócić uwagę na Call of Duty League, w której gracze będą rywalizować pomiędzy sobą na takich samych zasadach jak w lidze esportowej. Do arsenału w pierwszym dniu dołączy karabin szturmowy Grau 5.56 (Tier 15) oraz SMG Striker 45 (Tier 31). Nowymi operatorami zostaną Ghost, Talon i Mace.

Tak prezentuje się grafika z całą zawartością sezonu 2. - Dziś rusza 2. sezon w Call of Duty: Modern Warfare - wiadomość - 2020-02-11
Tak prezentuje się grafika z całą zawartością sezonu 2.

Oczywiście nowy sezon wiąże się również z nową przepustką sezonową. Gracze, którzy ją wykupią, od razu dostaną jednego operatora – Simona „Ghosta” Rileya. Będą oni również odblokowywać różne przedmioty z każdym zdobytym poziomem przepustki (jest ich łącznie 100). W puli nagród twórcy przewidzieli nowe schematy broni, bonusy doświadczenia, przedmioty kosmetyczne i dodatkowe punkty.

Poniżej przedstawiamy przygotowany przez Activision trailer nowego sezonu:

Call of Duty: Modern Warfare w dalszym ciągu jest jedną z najpopularniejszych gier na rynku. Jej premiera miała miejsce 25 października tego roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Więcej informacji na temat 2. sezonu możecie zdobyć na blogu Activision.