Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lutego 2020, 15:51

autor: Frozen

Call of Duty: Modern Warfare – wyciekły szczegóły drugiego sezonu

Do sieci wyciekły informacje na temat zbliżającego się drugiego sezonu gry CoD: Modern Warfare. Wiemy już, jakie nowości przyniesie ze sobą następna duża aktualizacja produkcji.

Drugi sezon wystartuje w najbliższy wtorek, 11 lutego. - Call of Duty: Modern Warfare – wyciekły szczegóły drugiego sezonu - wiadomość - 2020-02-08
Drugi sezon wystartuje w najbliższy wtorek, 11 lutego.

Na oficjalnej stronie gry Call of Duty: Modern Warfare nieco przedwcześnie pojawiły się szczegóły dotyczące drugiego sezonu rozgrywek wieloosobowych, który ma się rozpocząć 11 lutego. Chociaż informacje na temat aktualizacji zniknęły równie nagle, jak się pojawiły, to w internecie nic nie ginie. Czego możemy się zatem spodziewać?

Drugi sezon wprowadzi do multiplayera dwie nowe bronie: karabin GRAU 5.56 oraz SMG Striker 45. Nie jest jeszcze jasne, w jaki sposób zostaną one udostępnione graczom – wiadomo tylko, że będą za darmo na wszystkich platformach.

Wraz z aktualizacją do gry zostanie dodany nowy operator – Ghost z Call of Duty: Modern Warfare 2 – od razu dostępny dla posiadaczy przepustki Battle Pass. Wraz z nim pojawi się też mapa Rust, pochodząca z tej samej gry, co wymieniony wcześniej „Duch”. Oprócz tego fani mogą liczyć na całą masę elementów kosmetycznych, takich jak skórki operatorów, malowania broni, zegarki, naklejki lub zawieszki.

Call of Duty: Modern Warfare ukazało się 25 października 2019 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Drugi sezon rozgrywek wieloosobowych ruszy w grze 11 lutego, prawdopodobnie około godziny 19:00.