Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lutego 2020, 14:02

autor: Frozen

Nadchodzi Mafia 4? Studio Hangar 13 szykuje się do zapowiedzi nowej gry

Take Two Interactive ogłosiło, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy usłyszymy o nowej grze od twórców Mafii III oraz o pierwszym projekcie nowego studia 2K Silicon Valley, na czele którego stoi Michael Condrey (współzałożyciel Sledgehammer Games).

Mafia III to (do tej pory) jedyna gra stworzona przez Hangar 13. - Nadchodzi Mafia 4? Studio Hangar 13 szykuje się do zapowiedzi nowej gry - wiadomość - 2020-02-08
Mafia III to (do tej pory) jedyna gra stworzona przez Hangar 13.

Firma Take Two Interactive w najnowszym raporcie finansowym, poza chwaleniem się wynikami sprzedaży tytułów od Rockstar Games, trzeciej odsłony cyklu Borderlands oraz The Outer Worlds, wspomniała także o swoich planach na przyszłość. W ciągu najbliższych kilku miesięcy wydawca planuje zapowiedzieć m.in. nową grę od studia Hangar 13 (odpowiedzialnego za stworzenie Mafii III). Przypominamy, że 2 sierpnia 2019 roku w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych Take Two Interactive zarejestrowało znak towarowy odnoszący się do serii Mafia, co mogłoby oznaczać, że producent pracuje właśnie nad nową częścią cyklu.

W ciągu najbliższych miesięcy powinniśmy dowiedzieć się także, nad czym pracuje 2K Silicon Valleynowe studio, na czele którego stoi Michael Condrey, współzałożyciel Sledgehammer Games, mający na swoim koncie takie tytuły, jak Dead Space i Call of Duty: WWII.

Mafia III, poprzednia gra studia Hangar 13, ukazała się 7 października 2016 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Pomimo dobrego startu tytuł sprzedał się poniżej oczekiwań wydawcy – prawdopodobnie ze względu na przeciętne oceny w recenzjach oraz problemy techniczne występujące głównie na komputerach osobistych.