Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lutego 2019, 14:05

Nowe sterowniki od AMD i Nvidii, współzałożyciel Sledgehammer Games na czele nowego studia i inne wieści

Dziś piszemy o kolejnych sterownikach od firm Nvidia i AMD, wynikach sprzedaży i dodatkowej zawartości w grze Human: Fall Flat i nowym studiu utworzonym pod skrzydłami Take-Two Interactive Software i 2K Games. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Sterowniki GeForce 418.81 WHQL

Nowe sterowniki od Nvidii poprawiają działanie technologii SLI między innymi w Anthem. - Nowe sterowniki od AMD i Nvidii, współzałożyciel Sledgehammer Games na czele nowego studia i inne wieści - wiadomość - 2019-02-05
Nowe sterowniki od Nvidii poprawiają działanie technologii SLI między innymi w Anthem.

Firma Nvidia wypuściła nową wersję sterowników, noszącą nazwę GeForce 418.81 WHQL. Przede wszystkim dodają one wsparcie dla mobilnych wersji kart grafiki z serii GeForce RTX 20. Ponadto usprawniają działanie technologii NVIDIA SLI w grach Anthem, Assetto Corsa Competizione, Battlefleet Gothic: Armada 2, Life is Strange 2, NBA 2K19 i Space Hulk Tactics oraz zwiększają wydajność w wielu tytułach, między innymi w Wiedźminie 3, podczas korzystania z G-SYNC i SLI na kartach z architekturą Pascal i Maxwell. Więcej na temat zawartości sterowników znajdziecie tutaj. Z kolei ściągnąć je możecie z tej strony.

Sterowniki AMD Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.2.1

Zamknięta beta The Division 2 ruszy 7 lutego. - Nowe sterowniki od AMD i Nvidii, współzałożyciel Sledgehammer Games na czele nowego studia i inne wieści - wiadomość - 2019-02-05
Zamknięta beta The Division 2 ruszy 7 lutego.

Nową wersję sterowników do swoich kart grafiki przygotowała również firma AMD. Radeon Software Adrenalin 2019 Edition 19.2.1, gdyż tak się one nazywają, dodają wsparcie dla Apex Legends, zamkniętej bety The Division 2 oraz ulepszają działanie Assassin's Creed Odyssey (nawet o 5% na kartach Radeon RX Vega 64). Ponadto naprawiono między innymi błędy w wyświetlaniu modeli w Battlefieldzie V, występowanie białego ekranu w Anthem czy problem z zawieszaniem się aplikacji Radeon Settings podczas szybkiego przełączania się między zakładkami w przypadku, gdy lista gier jest bardzo duża. Pełny spis zmian wprowadzonych przez nowe sterowniki oraz linki do ściągnięcia znajdziecie tutaj.

Sprzedaż i nowa zawartość do Human: Fall Flat

Firma Curve Digital i studio No Brakes Games pochwaliły się (via GamesIndustry.biz), że Human: Fall Flat, czyli nietypowe połączenie gry akcji i logicznej z zaawansowanym silnikiem fizycznym, sprzedało się w 5 milionach egzemplarzy na PC, PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch. Z tej okazji twórcy przygotowali nową darmową zawartość – cztery skórki postaci nazwane Three Little Pigs, Rodeo Clown, Cowboy i Hiker. Warto zaznaczyć, że to dopiero początek planów rozwoju na ten rok. Szczegóły na temat kolejnych rozszerzeń nie są jednak na razie znane.

Jeśli chcecie zakupić Human: Fall Flat na PC, to możecie to zrobić na Steamie. Tytuł został objęty promocją z okazji chińskiego nowego roku i do 11 lutego będzie kosztował 26,99 złotych.

Nowe studio pod skrzydłami Take-Two Interactive Software i 2K Games

Co ciekawego dostarczy nam nowe studio podległe Take-Two Interactive Software i 2K Games? - Nowe sterowniki od AMD i Nvidii, współzałożyciel Sledgehammer Games na czele nowego studia i inne wieści - wiadomość - 2019-02-05
Co ciekawego dostarczy nam nowe studio podległe Take-Two Interactive Software i 2K Games?

Firmy Take-Two Interactive Software i 2K Games ogłosiły (via Gematsu), że w Dolinie Krzemowej w Kalifornii powstało nowe, podległe im studio. Na jego czele stanął Michael Condrey, weteran branży i współzałożyciel Sledgehammer Games, w którym pracował przy cyklu Call of Duty. Na razie nie wiemy, jak nazywa się nowa ekipa ani nad czym pracuje. Patrząc jednak na CV jej szefa, niewykluczone, że w przyszłości doczekamy się zapowiedzi jakieś nowej strzelanki. Raczej nie będzie to jednak zbyt prędko, gdyż studio jest obecnie na etapie rekrutacji pracowników.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

 1. Windscape
 2. Volcanoids
 3. Lovecraft's Untold Stories
 4. Crash Team Racing Nitro-Fueled
 5. Mars Tomorrow
 6. Jupiter & Mars
 7. Crossout
 8. Conqueror's Blade
 9. Chernobylite
 10. Astroneer
 11. Apex Legends
 12. Azure Striker Gunvolt: Striker Pack

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Rescue HQ: The Tycoon zwiastun #1
 2. Intruders: Hide and Seek zwiastun #1
 3. Chernobylite zwiastun #1
 4. Attack of the Earthlings zwiastun #1
 5. Apex Legends zwiastun na premierę
 6. One Piece: Bounty Rush zwiastun #1
 7. American Truck Simulator: Washington zwiastun #1
 8. while True: learn() zwiastun #1
 9. When Silence Fell zwiastun na premierę
 10. Unworthy zwiastun na premierę
 11. Subnautica: Below Zero premiera we wczesnym dostępie
 12. PC Building Simulator zwiastun na premierę
 13. Mage's Initiation: Reign of the Elements zwiastun na premierę
 14. Gunhouse zwiastun #1
 15. Glass Masquerade zwiastun #1