Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePS4
Okładka Jupiter & Mars (PS4)

Jupiter & Mars PS4

Jupiter & Mars to podwodna gra eksploracyjna z opcjonalnym wsparciem dla gogli PlayStation VR.

Przygodowe | FPP | postapokalipsa | pod wodą | zwierzęta | eksperymentalne/artystyczne | PlayStation VR | eksploracyjne | rzeczywistość wirtualna | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka Jupiter & Mars (PS4)

producent: Tigertron

wydawca: Tigertron

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS4:

23kwietnia2019

23kwietnia2019

PSN

Jupiter & Mars to przeznaczona dla PlayStation 4 produkcja, która umożliwia nam przeniesienie się do niedalekiej przyszłości i wcielenie w delfina, w którego skórze zwiedzamy zniszczony przez działania człowieka ocean. Gra jest debiutanckim projektem studia Tigertron, a za jej inspiracje służyły takie tytuły jak Ico oraz The Last Guardian.

Fabuła

Jupiter & Mars na PS4 przedstawia nam smutną wizję przyszłości, w której szkodliwa działalność człowieka doprowadziła do zniszczenia planety. Gracze wcielają się w delfina Jupitera, który wraz ze swoim towarzyszem – Marsem – stara się przywrócić życie w oceanie.

Mechanika

Rozgrywka w wydanym na PS4 Jupiter & Mars skupia się na eksplorowaniu podwodnej przestrzeni wraz z naszym kontrolowanym przez sztuczną inteligencję towarzyszem i odnajdywaniu skarbów pozostawionych przez dawną cywilizację. Choć w produkcję tą można grać na każdym systemie PlayStation 4, gra została przygotowana przede wszystkim z myślą o goglach rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR. Tylko gdy korzystamy z tego sprzętu, immersja osiąga swój pełny wymiar i mamy wrażenie, jakbyśmy sami pływali po pełnych śladów po przeszłości oceanach.

Kwestie techniczne

Jupiter & Mars charakteryzuje się piękną, pełną wyrazistych, pastelowych barw oprawą graficzną. Przemierzanie oceanów w skórze Jupitera zapewnia niezwykłe doznania wizualne, szczególnie wówczas, gdy korzystamy z gogli PS VR.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1,9+ GB

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach

Gry podobne do Jupiter & Mars

Wymagania wiekowe Jupiter & Mars

odpowiednia dla każdego wieku