Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2019, 13:36

Mafia 4 w produkcji? Zarejestrowano znak towarowy

Firma Take-Two Interactive zarejestrowała znak towarowy, który najprawdopodobniej odnosi się do nowej odsłony serii Mafia. Nie poznaliśmy jednak więcej szczegółów na ten temat.

Komu marzy się kolejna część Mafii? - Mafia 4 w produkcji? Zarejestrowano znak towarowy - wiadomość - 2019-09-25
Komu marzy się kolejna część Mafii?

Większość z nas doskonale zdaje sobie sprawę z problemów, jakie miała Mafia III. W 2016 roku znaczna część graczy i recenzentów zgodnie orzekła, że to zdecydowanie najgorsza część tej serii. Mimo to fani nadal czekają na jakiekolwiek informacje na temat kolejnej odsłony Mafii, mając nadzieję, że tym razem twórcy staną na wysokości zadania. Wygląda też na to, że wydawca nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i nadal zamierza stworzyć nowy tytuł w mafijnym świecie.

2 sierpnia 2019 roku w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych firma Take-Two Interactive zarejestrowała nowy znak towarowy, który - jak pewnie się już domyślacie - nawiązuje do serii gier Mafia. Wniosek został złożony w kategorii „Goods and Services”, która odnosi się głównie do szeroko pojętej branży gier wideo oraz usług rozrywkowych.

Nie zostały tam jednak zawarte żadne szczegóły dotyczące wykorzystania znaku towarowego. Oznacza to, że wydawca może planować np. grę na urządzenia mobilne, a nie na komputery czy konsole, jakby życzyła sobie tego większość graczy. Zarejestrowanie znaku nie oznacza także, iż tytuł kiedykolwiek ujrzy światło dzienne, ale już teraz można śmiało stwierdzić, że „coś jest na rzeczy”. Na więcej informacji na ten temat zapewne przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.