Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 sierpnia 2020, 10:04

Nadchodzi kolejny ogromny patch do CoD: Modern Warfare i Warzone

Wypuszczono zwiastun 5. sezonu Call of Duty: Warzone oraz Call of Duty: Modern Warfare, który pokazuje, jakich zmian i nowości możemy się spodziewać. Poznaliśmy również rozmiar patcha i dokładną godzinę jego premiery.

Firma Activision wypuściła zwiastun piątego sezonu sieciowych FPS-ów Call of Duty: Warzone oraz Call of Duty: Modern Warfare. Trailer daje dobre pojęcie o atrakcjach, jakie przygotowali dla fanów deweloperzy.

Sezon piąty wystartuje jutro o godzinie 8:00 czasu polskiego. Można już teraz rozpocząć pobieranie aktualizacji, ale pre-load dotyczy jedynie wydań Call of Duty: Warzone oraz Call of Duty: Modern Warfare na PlayStation 4.

Pliki patcha „ważą” 36 GB na PS4, co raczej nie ucieszy graczy z małymi dyskami. Wiele osób narzeka na ten aspekt obu gier i nie dzieje się tak bez powodu – na PC trzeba już wygospodarować grubo ponad 200 GB wolnego miejsca.

Nadchodzi kolejny ogromny patch do CoD: Modern Warfare i Warzone - ilustracja #1
5. sezon ruszy jutro rano.

Zwiastun pokazał sporo ze zmian, jakie dotkną główną mapę w Warzone. Wysadzony zostanie szklany dach nad stadionem, a gracze będą mogli walczyć wewnątrz tej struktury. Możemy także spodziewać się nowego pociągu z łupami.

Szykowane są także dwie nowe mapy dla rozgrywek 6v6 w trybie PvP oraz po jednej dla wariantów Ground War oraz Gunfigfht.

Warto wspomnieć, że pod koniec lipca ujawniono, że w piątym sezonie zawita również nowa jednostka znana jako Shadow Company, czyli główni przeciwnicy z Call of Duty: Modern Warfare 2. Wraz z nią w produkcji pojawić ma się także trzech nowych operatorów – Rozlin „Roze” Helms, Velikan oraz Marcus „Lerch” Ortega.

Przypomnijmy, że Call of Duty: Warzone zadebiutowało 10 marca i dostępne jest na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Gra korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

  1. Darmowe Call of Duty: Warzone – wreszcie Fortnite dla „dorosłych”!
  2. Call of Duty Warzone - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona serii