Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lutego 2020, 14:17

autor: Aquma

CoD: Modern Warfare: kolejne przecieki z trybu battle royale

W sieci pojawiło się kilka kolejnych przecieków na temat trybu battle royale Call of Duty: Modern Warfare, znanego pod nazwą Warfare. Doniesienia zdradzają m.in. jeden ze sposobów zdobywania nowego ekwipunku w czasie gry.

Nowe przecieki zdradzają szereg detali. - CoD: Modern Warfare: kolejne przecieki z trybu battle royale - wiadomość - 2020-02-14
Nowe przecieki zdradzają szereg detali.

W SKRÓCIE:

  1. przecieki prezentują kilka detali na temat trybu battle royale w CoD: Modern Warfare;
  2. mowa m.in. o jednym ze sposobów zdobywania sprzętu w czasie meczu.

Informacje znalezione w kodzie niedawnej aktualizacji do Call of Duty: Moden Warfare wskazują na niektóre zasady, które najprawdopodobniej będą rządziły trybem battle royale Warzone. Internauta znany jako The GamingRevolution dotarł do screenshotu tzw. Supply Station – sklepu, w którym gracze mogą kupować przeróżne przedmioty – a także pliku audio przedstawiającego fragment samouczka (za GameRant). Obydwie rzeczy opublikowano na Twitterze, ale niestety niedługo później konto zostało zawieszone.

Wszystko wskazuje na to, że Supply Stations w trybie battle royale Modern Warfare pozwolą na kupowanie wsparcia w postaci np. precyzyjnych ataków z powietrza czy bombardowań. Pojawią się tam też przedmioty – m.in. maska gazowa czy elementy opancerzenia. Wszystko to nabędziemy wykorzystując walutę zwaną Plunder (pol. Grabież / Plądrowanie), którą zdobędziemy, eksplorując mapę. Nie ma pewności, jak wiele tego typu stacji zaopatrzeniowych będzie na mapie.

Kolejny przeciek pojawił się na forum Reddit. W wyniku glitcha jeden z użytkowników przypadkowo dostał się do lobby nowego trybu. Widzimy tam kilka opcji, takich jak Operatorzy, Bronie czy Baraki. Inny screenshot pokazuje, w jaki sposób gracze będą mogli zmodyfikować tzw. Drop Kit – specjalną, spersonalizowaną paczkę, którą będzie można zrzucić na mapę, pod warunkiem że uda nam się dotrzeć do właściwego miejsca. Obydwa obrazki możecie zobaczyć poniżej.

CoD: Modern Warfare: kolejne przecieki z trybu battle royale - ilustracja #2
Kolejny przeciek dotyczący trybu battle royale w Modern Warfare.
Kolejny przeciek dotyczący trybu battle royale w Modern Warfare.

Biorąc pod uwagę liczbę przecieków związanych z trybem Warzone, wszystko wskazuje na to, że jego oficjalna zapowiedź jest tuż za rogiem.

  1. Call of Duty: Modern Warfare – strona oficjalna
  2. Call of Duty: Modern Warfare – poradnik
  3. Recenzja gry Call of Duty: Modern Warfare – prawie najlepszy CoD w historii