Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 stycznia 2020, 15:15

autor: AlexB

Gitary z autografem Keanu Reevesa w CDP RED i plany rozwoju CoD: Modern Warfare - wieści

Dziś piszemy o niespodziankach, jakie przygotowało dla swoich wieloletnich pracowników studio CD Projekt RED oraz najnowszych planach rozwoju Call of Duty: Modern Warfare. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Cyberpunkowe niespodzianki dla pracowników CD Projekt RED

Studio CD Projekt RED ma pewien miły zwyczaj – co roku nagradza ona swoich wieloletnich pracowników (w tym tych, którzy wywodzą się jeszcze z firmy CD Projekt) atrakcyjnymi upominkami. Tym razem otrzymali oni specjalne fanty tematycznie związane z Cybeprunkiem 2077. Najcenniejszą rzeczą, która trafiła do osób z najdłuższym, 25-letnim stażem, jest gitara Johnny'ego Silverhanda podpisana przez samego Keanu Reevesa, który wciela się w tę postać w grze. Nieco skromniejszy model tego instrumentu dostały osoby z krótszym stażem pracy. Ponadto wśród prezentów znalazły się skórzana kurtka V oraz walizka. Zdjęcia tych przedmiotów znajdziecie w powyższym tweecie.

Przypominamy, że Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia tego roku. Tytuł ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Niewykluczone, że w perspektywie są również wydania na konsole nowej generacji.

Plany rozwoju Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare nie przestaje się rozwijać. - Gitary z autografem Keanu Reevesa w CDP RED i plany rozwoju CoD: Modern Warfare - wieści - wiadomość - 2020-01-14
Call of Duty: Modern Warfare nie przestaje się rozwijać.

Z okazji początku nowego roku studio Infinity Ward zdradziło plany rozwoju Call of Duty: Modern Warfare na najbliższe kilka tygodni. Zgodnie z nimi wkrótce możemy spodziewać się nowej odsłony Strzelaniny, w której mierzyć się będą dwie trzyosobowe drużyny. Po wprowadzeniu odpowiednich poprawek powrócą również turnieje w tym trybie, testowane w ramach bety w listopadzie ubiegłego roku. Niedługo w grze mają się także pojawić nowe wydarzenia, podczas których będzie można zdobyć między innymi podwójne doświadczenie. Nie zabraknie też kolejnych aktualizacji naprawiających błędy, których twórcy są świadomi. Wśród nich możemy wymienić problemy z oświetleniem na różnych mapach czy odblokowywaniem skórek.

Aby lepiej rozeznać się, nad czym obecnie pracuje studio Infinity Ward, rzućcie okiem na tę oficjalną rozpiskę przygotowaną w serwisie Trello. Wszystko zostało w niej dokładnie posortowane.

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutowało w październiku ubiegłego roku. Tytuł został ciepło przyjęty przez media branżowe i okazał się komercyjnym sukcesem.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. The Surge 2: The Kraken
 2. Utawarerumono: Mask of Truth
 3. Starship Troopers: Terran Command
 4. Mini Motor Racing X
 5. ITTA
 6. Elderborn

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Utawarerumono: Mask of Deception zwiastun #1
 2. Utawarerumono: Mask of Truth zwiastun #1
 3. Mega Man Zero/ZX Legacy Collection zwiastun #1
 4. Genshin Impact zwiastun #1
 5. Ministry of Broadcast zwiastun z datą premiery
 6. The Surge 2: The Kraken zwiastun #1
 7. Exit the Gungeon zwiastun na premierę
 8. Dark Fall: Ghost Vigil zwiastun rozgrywki #1
 9. Starship Troopers: Terran Command zwiastun #1
 10. Mini Motor Racing X zwiastun #1
 11. Horace zwiastun #1
 12. Elderborn zwiastun rozgrywki #1
 13. Days of War zwiastun z datą premiery
 14. ITTA zwiastun #1