Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 marca 2020, 12:30

autor: AlexB

CoD: Warzone - kolejny wyciek mapy battle royale

W plikach gry Call of Duty: Modern Warfare odnaleziono mapę, która podobno ma pojawić się w Warzone, czyli nadchodzącej produkcji battle royale opartej na fundamentach najnowszej odsłony kultowej serii strzelanek. Jak na razie wciąż czekamy na jej oficjalną zapowiedź.

Atmosfera wokół Call of Duty: Warzone coraz bardziej się zagęszcza. - CoD: Warzone - kolejny wyciek mapy battle royale - wiadomość - 2020-03-05
Atmosfera wokół Call of Duty: Warzone coraz bardziej się zagęszcza.
W SKRÓCIE
  1. Nastąpił kolejny wyciek mapy Call of Duty: Warzone, czyli sieciowej produkcji battle royale opartej na fundamentach najnowszej odsłony kultowej serii strzelanek.
  2. Potwierdza on wcześniejsze wycieki.
  3. Jak na razie nie doczekaliśmy oficjalnej zapowiedzi tytułu. Według plotek, ma to nastąpić najpóźniej 10 marca.

Jeśli chodzi o przecieki, to w ostatnich tygodniach zdecydowanie króluje Call of Duty: Warzone. Ledwie wczoraj pisaliśmy o nagraniu gameplayu z tej produkcji, które pojawiło się w sieci. Spekulowaliśmy wówczas, że firma Activision jest bardzo bliska oficjalnej zapowiedzi tytułu mającego być darmową grą sieciową opartą o tryb battle royale, zbudowaną na fundamentach Call of Duty: Modern Warfare. Jak na razie się jej nie doczekaliśmy. Zamiast tego otrzymaliśmy kolejny przeciek. Tym razem jest to mapa, na której ponoć mają toczyć się starcia w Warzone. Oto ona.

Źródło: Reddit - CoD: Warzone - kolejny wyciek mapy battle royale - wiadomość - 2020-03-05
Źródło: Reddit

Jeśli wierzyć powyższemu wyciekowi, który notabene potwierdza wcześniejsze rewelacje, na osoby chętne do zabawy w Call of Duty: Warzone czeka sporo walki miejskiej. Według komentarzy na Reddicie, nie wszystkim się to podoba. Część użytkowników popularnego serwisu zwraca także uwagę na fakt, że pole bitwy wydaje się bardzo małe i duża ilość graczy może mieć problem z komfortową zabawą.

Powyższą mapę „odkopał” w plikach Call of Duty: Modern Warfare użytkownik Reddita ukrywający się pod pseudonimem Senescallo. Już wcześniej publikował on plotki na temat Warzone. Generalnie cieszy się on dość sporym zaufaniem wśród graczy, lecz należy pamiętać, że wciąż jest to jedynie plotka i należy brać ją z odpowiednim dystansem do momentu, gdy Activision i studio Infinity Ward zdecydują się na odsłonięcie wszystkich kart.

Kiedy Warzone w końcu zostanie oficjalne zapowiedziane? - CoD: Warzone - kolejny wyciek mapy battle royale - wiadomość - 2020-03-05
Kiedy Warzone w końcu zostanie oficjalne zapowiedziane?

Według plotek, istotne rzeczy związane z Call of Duty: Warzone będą działy się 10 marca tego roku. Nie jest jednak do końca jasne, czy będzie to oficjalna premiera produkcji, czy też jedynie jej zapowiedź. Skąd całe to zamieszanie? Jak spekuluje DSOGaming, twórcy jak na razie testują swój produkt z pomocą wybranych influencerów i dokonują pewnych korekt w oparciu o ich uwagi. Prezentacja tytułu nastąpi dopiero w momencie, gdy wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.

Przypominamy, że Call of Duty: Modern Warfare ukazało się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One 25 października ubiegłego roku i zostało ciepło przyjęte przez media branżowe. Tytuł odniósł także sukces komercyjny.

  1. Oficjalna strona gry Call of Duty: Modern Warfare
  2. Recenzja gry Call of Duty: Modern Warfare – prawie najlepszy CoD w historii
  3. Call of Duty: Modern Warfare - kompendium wiedzy
  4. Call of Duty Modern Warfare - poradnik do gry