Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 marca 2020, 11:42

autor: Entelarmer

Film The Batman - oto nowy batmobil

Reżyser Matt Reeves opublikował kolejne zdjęcia z planu nowego filmu o Batmanie. Tym razem zaprezentował wygląd batmobilu, czyli ikonicznego pojazdu Człowieka-Nietoperza.

Mieliśmy już okazję zobaczyć, jak Robert Pattinson prezentuje się jako Batman w nowym filmie o superbohaterze Gotham City. Teraz do sieci trafiły nowe zdjęcia z planu, prezentujące ikoniczny pojazd Człowieka-Nietoperza – batmobil. Materiałami podzielił się reżyser Matt Reeves na Twitterze.

Tak wygląda bryka Bruce'a Wayne'a w wizji Matta Reevesa. - Film The Batman - oto nowy batmobil - wiadomość - 2020-03-05
Tak wygląda bryka Bruce'a Wayne'a w wizji Matta Reevesa.

Co tu kryć, nowy batmobil ma niewiele wspólnego z opancerzonym samochodem z dzieł Christophera Nolana ani też z bajeranckim pojazdem z obrazów Tima Burtona. Bliżej mu do tzw. muscle cars z przełomu lat 60. i 70. XX wieku, a także pojazdu z pierwszej ekranizacji Batmana z Adamem Westem w roli głównej. Najwyraźniej producenci nie zamierzają sugerować się współczesnymi filmami o losach Bruce’a Wayne’a.

Film The Batman - oto nowy batmobil - ilustracja #2
Źródło: Twitter. - Film The Batman - oto nowy batmobil - wiadomość - 2020-03-05
Źródło: Twitter.

Przypomnijmy, że Batman Matta Reevesa zadebiutuje najpewniej w przyszłym roku (wciąż nie podano oficjalnej daty premiery). W obsadzie filmu pojawią się – oprócz Roberta Pattinsona – Zoe Kravitz jako Kobieta Kot, Jeffrey Wright w roli komisarza Gordona, Andy Serkis jako Alfred, czyli lokaj Bruce’a Wayne’a oraz Paul Dano, który zagra Człowieka Zagadkę. Jeśli prezentacja batmobilu to dla Was za mało, możecie również sprawdzić zdjęcia z planu Batmana, które opublikowano na początku roku.