Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 7 stycznia 2020, 15:45

autor: Aquma

The Batman - pierwsze zdjęcia z planu. Jest Robert Pattinson

W Londynie rozpoczęły się zdjęcia do filmu The Batman w reżyserii Matta Reevesa. Kilku użytkownikom Twittera udało się z ukrycia sfotografować plan zdjęciowy, a na nim najprawdopodobniej Roberta Pattinsona, który w omawianym obrazie wcieli się w Mrocznego Rycerza.

Ruszyły zdjęcia do filmu The Batman. - The Batman - pierwsze zdjęcia z planu. Jest Robert Pattinson - wiadomość - 2020-01-07
Ruszyły zdjęcia do filmu The Batman.

W sieci pojawiły się zdjęcia z planu wyczekiwanego filmu The Batman w reżyserii Matta Reevesa, w którym w tytułowej roli zobaczymy Roberta Pattinsona. Fotografie zostały zamieszczone na Twitterze przez kilku użytkowników mieszkających w Londynie. Wszystko wskazuje na to, że Gotham w tej wizji będzie przypominało stolicę Wielkiej Brytanii.

Na jednym ze zdjęć widoczny jest najprawdopodobniej Robert Pattinson, który z częściowo zasłoniętą twarzą siedzi na motorze.

Robert Pattinson (prawdopodobnie) na planie filmu The Batman. Źródło: Wade Gravett.
Robert Pattinson (prawdopodobnie) na planie filmu The Batman. Źródło: Wade Gravett.

Jak zauważyli redaktorzy serwisu Comicbook / dc, na innej fotografii widzimy postać, która przypomina złoczyńcę Pingwina. Niestety, biorąc pod uwagę kiepską jakość, trudno powiedzieć, czy to faktycznie on. Warto odnotować, że reżyser omawianej produkcji potwierdził niedawno, że w bohatera tego wcieli się Colin Farrell.

Przypominamy, że w filmie zobaczymy też Paula Dano (Człowiek Zagadka), Zoe Kravitz (Kobieta Kot), Jeffreya Wrighta (komisarz Gordon) oraz Andy’ego Serkisa (wcieli się w lokaja Bruce’a Wayne’a, czyli Alfreda). The Batman najprawdopodobniej trafi na ekrany kin w przyszłym roku. Oficjalna data premiery nie jest na razie znana.

  1. Warner Bros. Entertainment - strona oficjalna