Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 kwietnia 2020, 14:58

autor: Froozyy

CoD: Warzone - tryb quads nareszcie pozwala zagrać w czterech

Do Call of Duty: Modern Warfare oraz Warzone zawitał trzeci sezon. Wraz z nim pojawiły się aktualizacje dodające do gier sporo zawartości. Produkcja battle royale doczekała się m.in. trybu dla czterech graczy, a do MW trafiły trzy nowe mapy. Oprócz tego dostępny jest nowy operator oraz bronie.

CoD: Warzone - tryb quads nareszcie pozwala zagrać w czterech - ilustracja #1
Od dzisiaj w Warzone można grać w czwórkę.

Dzisiaj do trybu multiplayer Call of Duty: Modern Warfare, a także Warzone, czyli darmowej produkcji battle royale opartej na wspomnianym wcześniej tytule, trafią spore aktualizacje w ramach sezonu trzeciego. W grach pojawi się m.in. nowy operator, bronie oraz skórki, a także tryb dla czterech osób w Warzone. W trakcie trwania tego sezonu gracze mogą spodziewać się nadejścia kolejnych nowości.

Poinformowano, że w najbliższym czasie do Warzone trafią kolejne nowe tryby, które znacznie zmienią zasady rozgrywki. Na przykład w jednym z nich - Scopes and Scatter Guns – będzie można używać wyłącznie karabinów snajperskich oraz strzelb. O pozostałych nie wiemy jeszcze nic. Wraz z dzisiejszą aktualizacją wprowadzono także kilka usprawnień rozgrywki oraz naprawiono najczęściej pojawiające się błędy. Dodatkowo w przyszłości drobnych zmian doczeka się system lootu.

Natomiast gracze Modern Warfare otrzymali m.in. trzy nowe mapy 6v6 - Talsik Backlot, Hovec Sawmill oraz Aniyah Incursion. Podobnie jak w przypadku Warzone również tutaj w trakcie sezonu trzeciego pojawią się kolejne aktualizacje dodające nowe tryby czy też kolejne mapy i bronie.

Jeśli zaś chodzi o przepustkę sezonową, to gracze obu tytułów będą mogli dzięki jej darmowej wersji zdobyć nowe przedmioty. Ci, którzy zdecydują się wydać trochę pieniędzy i zakupią jej płatną edycję, uzyskają m.in. natychmiastowy dostęp do nowego operatora Alexa.

  1. Call of Duty: Warzone – strona oficjalna
  2. Call of Duty: Warzone – poradnik
  3. Darmowe Call of Duty: Warzone – wreszcie Fortnite dla „dorosłych”!
  1. Oficjalna strona gry Call of Duty: Modern Warfare
  2. Recenzja gry Call of Duty: Modern Warfare – prawie najlepszy CoD w historii
  3. Kompendium wiedzy o Call of Duty: Modern Warfare
  4. Call of Duty Modern Warfare - poradnik do gry