Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 listopada 2019, 14:24

autor: Laty

Nadchodzi pierwszy sezon w Call of Duty: Modern Warfare

Activision oficjalnie ujawniło zawartość pierwszego sezonu w grze Call of Duty: Modern Warfare. Wiemy już wszystko o nowych mapach, trybach, broniach i o tym, na co czekało sporo graczy – przepustce sezonowej.

Call of Duty: Modern Warfare z zapowiedzią pierwszego sezonu. - Nadchodzi pierwszy sezon w Call of Duty: Modern Warfare - wiadomość - 2019-11-29
Call of Duty: Modern Warfare z zapowiedzią pierwszego sezonu.

Wczoraj został zapowiedziany pierwszy sezon w grze Call of Duty: Modern Warfare. Jak się okazuje, zawartości będzie w nim sporo. Gracze otrzymają do dyspozycji kilka nowych map i trybów, dwie bronie i wiele innych. Activision podaje, że nigdy wcześniej w historii serii nie dodało tak dużo darmowego kontentu.

Start nowego sezonu odbędzie się 3 grudnia na wszystkich platformach jednocześnie. Zawartość będzie dodawana do gry stopniowo. Na początku udostępnionych zostanie siedem nowych map, a kilka z nich to klasyka, którą gracze mogą pamiętać z Call of Duty 4: Modern Warfare. Trzy mapy będzie można ograć w podstawowym trybie multiplayer, kolejne trzy w trybie 2v2, a jedną w wariancie Wojny naziemnej. Dodane zostaną też kolejne tryby rozgrywki, takie jak Reinforce, Gunfight OSP oraz Infected. Kooperacja zostanie poszerzona o pięć nowych scenariuszy, a do arsenału broni dołączą karabin szturmowy RAM-7 oraz LKM Holger-26.

Tak prezentuje się grafika z nową zawartością, która zostanie wprowadzona do gry – ilość robi wrażenie. - Nadchodzi pierwszy sezon w Call of Duty: Modern Warfare - wiadomość - 2019-11-29
Tak prezentuje się grafika z nową zawartością, która zostanie wprowadzona do gry – ilość robi wrażenie.

Do tej pory twórcy nie wspominali dużo o przepustce sezonowej, potwierdzili oni tylko, że będzie posiadać 100 poziomów. Teraz jesteśmy już pewni, że battle pass zagości w nowym CoD i pozwoli zdobyć graczom więcej dodatkowej zawartości, takiej jak nowe bronie czy przedmioty kosmetyczne.

Call of Duty: Modern Warfare jest obecnie jedną z najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się gier na rynku. Jej premiera miała miejsce 25 października tego roku na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Więcej informacji na temat sezonu pierwszego (i nie tylko) możecie zdobyć na blogu Activision.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.