Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 listopada 2019, 14:24

autor: Laty

Nadchodzi pierwszy sezon w Call of Duty: Modern Warfare

Activision oficjalnie ujawniło zawartość pierwszego sezonu w grze Call of Duty: Modern Warfare. Wiemy już wszystko o nowych mapach, trybach, broniach i o tym, na co czekało sporo graczy – przepustce sezonowej.

Call of Duty: Modern Warfare z zapowiedzią pierwszego sezonu. - Nadchodzi pierwszy sezon w Call of Duty: Modern Warfare - wiadomość - 2019-11-29
Call of Duty: Modern Warfare z zapowiedzią pierwszego sezonu.

Wczoraj został zapowiedziany pierwszy sezon w grze Call of Duty: Modern Warfare. Jak się okazuje, zawartości będzie w nim sporo. Gracze otrzymają do dyspozycji kilka nowych map i trybów, dwie bronie i wiele innych. Activision podaje, że nigdy wcześniej w historii serii nie dodało tak dużo darmowego kontentu.

Start nowego sezonu odbędzie się 3 grudnia na wszystkich platformach jednocześnie. Zawartość będzie dodawana do gry stopniowo. Na początku udostępnionych zostanie siedem nowych map, a kilka z nich to klasyka, którą gracze mogą pamiętać z Call of Duty 4: Modern Warfare. Trzy mapy będzie można ograć w podstawowym trybie multiplayer, kolejne trzy w trybie 2v2, a jedną w wariancie Wojny naziemnej. Dodane zostaną też kolejne tryby rozgrywki, takie jak Reinforce, Gunfight OSP oraz Infected. Kooperacja zostanie poszerzona o pięć nowych scenariuszy, a do arsenału broni dołączą karabin szturmowy RAM-7 oraz LKM Holger-26.

Tak prezentuje się grafika z nową zawartością, która zostanie wprowadzona do gry – ilość robi wrażenie. - Nadchodzi pierwszy sezon w Call of Duty: Modern Warfare - wiadomość - 2019-11-29
Tak prezentuje się grafika z nową zawartością, która zostanie wprowadzona do gry – ilość robi wrażenie.

Do tej pory twórcy nie wspominali dużo o przepustce sezonowej, potwierdzili oni tylko, że będzie posiadać 100 poziomów. Teraz jesteśmy już pewni, że battle pass zagości w nowym CoD i pozwoli zdobyć graczom więcej dodatkowej zawartości, takiej jak nowe bronie czy przedmioty kosmetyczne.

Call of Duty: Modern Warfare jest obecnie jedną z najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się gier na rynku. Jej premiera miała miejsce 25 października tego roku na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Więcej informacji na temat sezonu pierwszego (i nie tylko) możecie zdobyć na blogu Activision.