Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 listopada 2019, 15:31

autor: Froozyy

PS Plus w grudniu - Titanfall 2 i Monster Energy Supercross

Dowiedzieliśmy się, jakie tytuły otrzymają subskrybenci w grudniowym zestawie PlayStation Plus. Do rąk graczy trafią Titanfall 2 oraz Monster Energy Supercross.

Titanfall 2 w grudniowym PlayStation Plus. - PS Plus w grudniu - Titanfall 2 i Monster Energy Supercross - wiadomość - 2019-11-27
Titanfall 2 w grudniowym PlayStation Plus.

Właśnie dowiedzieliśmy się, jakie produkcje będą mogli pobrać w grudniu subskrybenci usługi PlayStation Plus na konsolach PS4. Pierwszym zapowiedzianym tytułem jest sieciowa strzelanka Titanfall 2, w której gracze mogą walczyć za pomocą specjalnych robotów bojowych. Produkcja ukazała się w 2016 roku, a za jej stworzenie odpowiada studio Respawn Entertainment. W porównaniu do pierwszej części gry w tej dodano pełnoprawną kampanię fabularną, a same mechy stały się znacznie zwinniejsze i nauczyły się wykonywać bardziej widowiskowe ataki.

Drugim grudniowym tytułem w PlayStation Plus będzie Monster Energy Supercross: The Official Videogame. To gra dla miłośników wyścigów motocyklowych supercross, która oferuje wysoki poziom realizmu. Tytuł posiada pełną licencję Monster Energy Supercross z sezonu 2017, dzięki czemu gracze dostają rzeczywiste lokacje, marki oraz maszyny. Dodatkową atrakcją jest także edytor tras, pozwalający na łatwe tworzenie własnych torów i dzielenie się nimi z resztą społeczności.

PS Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji otrzymujemy m.in. co najmniej dwie darmowe gry, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PS Store, pierwszeństwo grania w wybrane tytuły oraz 100 GB miejsca na swoje save'y w chmurze. Usługa jest dostępna w ramach następujących abonamentów: 1 miesiąc (37 zł), 3 miesiące (100 zł) i 12 miesięcy (240 zł).

Grudniowa oferta PlayStation Plus:

  • Titanfall 2 (PS4)
  • Monster Energy Supercross: The Official Videogame (PS4)

Gry, które w grudniu zostaną wycofane z usługi PlayStation Plus:

Monster Energy Supercross w PlayStation Plus. - PS Plus w grudniu - Titanfall 2 i Monster Energy Supercross - wiadomość - 2019-11-27
Monster Energy Supercross w PlayStation Plus.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach