Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 27 listopada 2019, 16:17

autor: Froozyy

Zakończył się turniej Tekken 7 w ramach Friendly Fire by Wedel Up!

Znamy zwycięzców wczorajszego turnieju Tekken 7 w ramach obecnego sezonu Friendly Fire by Wedel Up!. Gracze, którzy wywalczyli dwa pierwsze miejsca na podium, otrzymają nagrody pieniężne oraz zestawy słodkości od marki E.Wedel.

Zakończył się turniej w Tekken 7 w ramach Friendly Fire by Wedel Up!. - Zakończył się turniej Tekken 7 w ramach Friendly Fire by Wedel Up! - wiadomość - 2019-11-27
Zakończył się turniej w Tekken 7 w ramach Friendly Fire by Wedel Up!.

Wczoraj odbył się kolejny turniej w ramach obecnego sezonu Friendly Fire by Wedel Up!, w którym gracze zmierzyli się w bijatyce Tekken 7. Zawodnicy z dwóch pierwszych miejsc otrzymają nagrody pieniężne oraz zestawy słodkości od marki E.Wedel. Dodatkowo każdy z uczestników dostał także odpowiednią ilość punktów do rankingu generalnego Friendly Fire, w którym do wygrania jest karta graficzna GeForce RTX 2070 Super.

Nagroda dla zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym.
Nagroda dla zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym.

Turniej odbył się w formacie dwóch drabinek - górnej oraz dolnej. Zawodnicy z górnej, którzy przegrali swoje mecze, trafiali do dolnej, gdzie otrzymywali kolejną szansę w walce o nagrody. W „finale przegranych” spotkali się Frizen oraz Trimur. Obaj gracze walczyli o awans do wielkiego finału, gdzie czekał już na nich DV1 Why, który bez większych problemów poradził sobie ze swoimi wcześniejszymi przeciwnikami. Trimur awansował dalej, jednak w ostatecznej potyczce z DV1 Why nie poradził sobie najlepiej i to jego oponent może cieszyć się z wygranego turnieju.

Trimur zajął drugie miejsce, jednak decyzją administracji został zdyskwalifikowany za naruszanie regulaminu i to ostatecznie jego przeciwnik z „finału przegranych”, Frizen, wskoczył na wyższe miejsce podium. Pełną drabinkę oraz wyniki wszystkich spotkań znajdziecie pod tym adresem.

Najlepsza trójka turnieju Tekken 7

  • Miejsce 1 – DV1 Why
  • Miejsce 2 – Frizen
  • Miejsce 3 – Lakomy

Już wkrótce ruszą zapisy do kolejnych turniejów w ramach obecnego sezonu Friendly Fire by Wedel Up!. Śledźcie naszą oficjalną stronę, aby być zawsze na bieżąco.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tekken 7

Tekken 7