Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 27 listopada 2019, 16:17

autor: Froozyy

Zakończył się turniej Tekken 7 w ramach Friendly Fire by Wedel Up!

Znamy zwycięzców wczorajszego turnieju Tekken 7 w ramach obecnego sezonu Friendly Fire by Wedel Up!. Gracze, którzy wywalczyli dwa pierwsze miejsca na podium, otrzymają nagrody pieniężne oraz zestawy słodkości od marki E.Wedel.

Zakończył się turniej w Tekken 7 w ramach Friendly Fire by Wedel Up!. - Zakończył się turniej Tekken 7 w ramach Friendly Fire by Wedel Up! - wiadomość - 2019-11-27
Zakończył się turniej w Tekken 7 w ramach Friendly Fire by Wedel Up!.

Wczoraj odbył się kolejny turniej w ramach obecnego sezonu Friendly Fire by Wedel Up!, w którym gracze zmierzyli się w bijatyce Tekken 7. Zawodnicy z dwóch pierwszych miejsc otrzymają nagrody pieniężne oraz zestawy słodkości od marki E.Wedel. Dodatkowo każdy z uczestników dostał także odpowiednią ilość punktów do rankingu generalnego Friendly Fire, w którym do wygrania jest karta graficzna GeForce RTX 2070 Super.

Nagroda dla zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym.
Nagroda dla zawodnika z największą liczbą punktów w rankingu generalnym.

Turniej odbył się w formacie dwóch drabinek - górnej oraz dolnej. Zawodnicy z górnej, którzy przegrali swoje mecze, trafiali do dolnej, gdzie otrzymywali kolejną szansę w walce o nagrody. W „finale przegranych” spotkali się Frizen oraz Trimur. Obaj gracze walczyli o awans do wielkiego finału, gdzie czekał już na nich DV1 Why, który bez większych problemów poradził sobie ze swoimi wcześniejszymi przeciwnikami. Trimur awansował dalej, jednak w ostatecznej potyczce z DV1 Why nie poradził sobie najlepiej i to jego oponent może cieszyć się z wygranego turnieju.

Trimur zajął drugie miejsce, jednak decyzją administracji został zdyskwalifikowany za naruszanie regulaminu i to ostatecznie jego przeciwnik z „finału przegranych”, Frizen, wskoczył na wyższe miejsce podium. Pełną drabinkę oraz wyniki wszystkich spotkań znajdziecie pod tym adresem.

Najlepsza trójka turnieju Tekken 7

  • Miejsce 1 – DV1 Why
  • Miejsce 2 – Frizen
  • Miejsce 3 – Lakomy

Już wkrótce ruszą zapisy do kolejnych turniejów w ramach obecnego sezonu Friendly Fire by Wedel Up!. Śledźcie naszą oficjalną stronę, aby być zawsze na bieżąco.