Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 22 października 2019, 12:32

autor: Froozyy

Rusza nowy sezon Friendly Fire by Wedel Up!

Rozpoczyna się nowy sezon turniejowy Friendly Fire by Wedel Up!, który w tym roku mamy przyjemność organizować z marką E.Wedel. Na zawodnika, który w rankingu generalnym zajmie pierwsze miejsce czeka nagroda rzeczowa o wartości 3 000 złotych. Pierwszy turniej rozpocznie się 27 października, a jego uczestnicy zmierzą się w PUBG.

Rusza kolejny sezon turniejowy Friendly Fire. - Rusza nowy sezon Friendly Fire by Wedel Up! - wiadomość - 2019-10-22
Rusza kolejny sezon turniejowy Friendly Fire.

Rozpoczynamy kolejny, ostatni w tym roku sezon turniejowy Friendly Fire. Tym razem zapraszamy Was na serię siedmiu turniejów Friendly Fire by Wedel Up!, które mamy przyjemność zorganizować razem z marką E.Wedel. W tej edycji, która potrwa do 15 grudnia, dostaniecie możliwość wzięcia udziału w siedmiu turniejach (m.in. w PUBG, Rocket League, czy Tekken 7). W każdym z nich do wygrania będą nagrody pieniężne oraz zestaw słodkości od marki E.Wedel.

Biorąc udział w rozgrywkach, będzie można zgarnąć nagrodę rzeczową o wartości ok. 3 000 złotych, czekającą na zawodnika, który w generalnym rankingu zajmie pierwsze miejsce. Łączna pula nagród w tym sezonie wyniesie 7 000 złotych. Pierwszy turniej rozpocznie się 27 października, a jego uczestnicy zmierzą się w grze PUBG.

Ranking generalny

Tak jak w ostatnich edycjach turniejów Friendly Fire, tak i w tym pojawi się ranking generalny, w którym zawodnicy będą zbierać punkty za sam udział w zawodach oraz za zajęte miejsca (do 100 punktów za pierwszą lokatę). Na zawodnika z największą liczbą punktów czeka nagroda rzeczowa.

Nagroda dla zawodnika z największą ilością punktów w rankingu generalnym.
Nagroda dla zawodnika z największą ilością punktów w rankingu generalnym.

Punktacja za udział w turniejach

Za każdy kolejny udział w turnieju przyznawane są punkty do rankingu generalnego. W im większej liczbie zawodów weźmiecie udział, tym więcej punktów dostaniecie. Grając w czterech lub więcej turniejach danego sezonu, można zdobyć maksymalnie 140 punktów za sam udział.

1. Udział w każdym kolejnym turnieju:

1 turniej – 20 pkt

2 turniej – 30 pkt

3 turniej – 40 pkt

4 turniej – 50 pkt

2. Punktacja za zajęte miejsce – miejsca od 1 do 20 premiowane są punktami do rankingu. 100 punktów za pierwsze miejsce i 10 punktów za 20. pozycję.

3. Limit punktów – w jednym sezonie można uzyskać punkty za maksymalnie cztery turnieje. Liczą się punkty za miejsce oraz udział. W przypadku rozegrania większej liczby turniejów liczone są tylko cztery, w których uzyskało się największą liczbę punktów.

4. Liczy się tylko jeden (najlepszy) wynik za turnieje w tej samej grze.

Zapisy do pierwszego turnieju w ramach Friendly Fire by Wedel Up! rozpoczną się 21 października 2019 na platformie Toornament.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.