Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 22 października 2019, 12:32

autor: Paweł "Froozyy" Woźniak

Rusza nowy sezon Friendly Fire by Wedel Up!

Rozpoczyna się nowy sezon turniejowy Friendly Fire by Wedel Up!, który w tym roku mamy przyjemność organizować z marką E.Wedel. Na zawodnika, który w rankingu generalnym zajmie pierwsze miejsce czeka nagroda rzeczowa o wartości 3 000 złotych. Pierwszy turniej rozpocznie się 27 października, a jego uczestnicy zmierzą się w PUBG.

Rusza kolejny sezon turniejowy Friendly Fire. - Rusza nowy sezon Friendly Fire by Wedel Up! - wiadomość - 2019-10-22
Rusza kolejny sezon turniejowy Friendly Fire.

Rozpoczynamy kolejny, ostatni w tym roku sezon turniejowy Friendly Fire. Tym razem zapraszamy Was na serię siedmiu turniejów Friendly Fire by Wedel Up!, które mamy przyjemność zorganizować razem z marką E.Wedel. W tej edycji, która potrwa do 15 grudnia, dostaniecie możliwość wzięcia udziału w siedmiu turniejach (m.in. w PUBG, Rocket League, czy Tekken 7). W każdym z nich do wygrania będą nagrody pieniężne oraz zestaw słodkości od marki E.Wedel.

Biorąc udział w rozgrywkach, będzie można zgarnąć nagrodę rzeczową o wartości ok. 3 000 złotych, czekającą na zawodnika, który w generalnym rankingu zajmie pierwsze miejsce. Łączna pula nagród w tym sezonie wyniesie 7 000 złotych. Pierwszy turniej rozpocznie się 27 października, a jego uczestnicy zmierzą się w grze PUBG.

Ranking generalny

Tak jak w ostatnich edycjach turniejów Friendly Fire, tak i w tym pojawi się ranking generalny, w którym zawodnicy będą zbierać punkty za sam udział w zawodach oraz za zajęte miejsca (do 100 punktów za pierwszą lokatę). Na zawodnika z największą liczbą punktów czeka nagroda rzeczowa.

Nagroda dla zawodnika z największą ilością punktów w rankingu generalnym.
Nagroda dla zawodnika z największą ilością punktów w rankingu generalnym.

Punktacja za udział w turniejach

Za każdy kolejny udział w turnieju przyznawane są punkty do rankingu generalnego. W im większej liczbie zawodów weźmiecie udział, tym więcej punktów dostaniecie. Grając w czterech lub więcej turniejach danego sezonu, można zdobyć maksymalnie 140 punktów za sam udział.

1. Udział w każdym kolejnym turnieju:

1 turniej – 20 pkt

2 turniej – 30 pkt

3 turniej – 40 pkt

4 turniej – 50 pkt

2. Punktacja za zajęte miejsce – miejsca od 1 do 20 premiowane są punktami do rankingu. 100 punktów za pierwsze miejsce i 10 punktów za 20. pozycję.

3. Limit punktów – w jednym sezonie można uzyskać punkty za maksymalnie cztery turnieje. Liczą się punkty za miejsce oraz udział. W przypadku rozegrania większej liczby turniejów liczone są tylko cztery, w których uzyskało się największą liczbę punktów.

4. Liczy się tylko jeden (najlepszy) wynik za turnieje w tej samej grze.

Zapisy do pierwszego turnieju w ramach Friendly Fire by Wedel Up! rozpoczną się 21 października 2019 na platformie Toornament.