Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dead Space 3

Games with Gold w sierpniu - Forza Horizon 2 i For Honor

Serek, 26 lipca 2018, 20:09

Microsoft ujawnił listę tytułów, które w sierpniu trafią do rąk subskrybentów Xbox Live Gold. Drugi miesiąc wakacji zapowiada się dla posiadaczy abonamentu niezwykle ciekawie. Wśród dostępnych za darmo gier będą chociażby For Honor czy Dead Space 3.

Dead Space 4 - twórcy ujawnili, jak miała wyglądać kolejna odsłona cyklu

Adrian Werner, 14 lipca 2018, 09:43

Byli pracownicy studia Visceral Games zdradzili, jak miała wyglądać gra Dead Space 4. Produkcja zostałaby zbudowana na fundamentach wczesnych sekcji trzeciej części i koncentrowałaby się na podróżowaniu między wrakami statków kosmicznych.

Electronic Arts zamyka Visceral Games - gra Star Wars do przeróbki

Vergil, 17 października 2017, 22:07

Niczym grom z jasnego nieba gruchnęła wiadomość, że studio Visceral Games, znane przede wszystkim dzięki trylogii Dead Space, zostało zamknięte przez Electronic Arts. Przygotowywany przez tę ekipę projekt osadzony w uniwersum Gwiezdnych wojen, nad którym pieczę sprawowała Amy Hennig, trafi pod skrzydła zespołu EA Canada, gdzie przejdzie gruntowne przeróbki.

EA: Marka Dead Space nie została porzucona, ale nie ma żadnych planów co do Dead Space 4

Ender, 15 czerwca 2013, 16:25

Electronic Arts po raz kolejny zaprzecza pogłoskom jakoby porzuciło markę Dead Space. Przyznało jednak, że nikt w tej chwili nie planuje ani nie prowadzi prac nad czwartą częścią serii. Twórcy cyklu mają natomiast zajmować się zupełnie nowym i oryginalnym projektem.

Sprzedaż gier i wyniki Electronic Arts – Sim City, FIFA 13, Battlefield 3 Premium i inne

Hed, 8 maja 2013, 13:33

Firma Electronic Arts opublikowała raport na temat sprzedaży gier i wyników finansowych w minionym roku finansowym, zakończonym z dniem 31 marca. Dzięki temu dowiedzieliśmy się jak sprzedały się gry FIFA 13, SimCity, czy usługa Battlefield 3 Premium.

Amerykański rynek gier w lutym - triumf Dead Space 3

Adrian Werner, 15 marca 2013, 19:58

Firma NPD wypuściła raport z amerykańskiego runku gier za luty tego roku. Najchętniej kupowaną produkcją okazało się Dead Space 3.

Dead Space 3: Awakened - pierwsze informacje i screeny z fabularnego DLC

Adrian Werner, 8 marca 2013, 08:33

Firma Electronic Arts ujawniła pierwsze materiały graficzne i informacje z Dead Space 3: Awakened, czyli dużego fabularnego DLC do trzeciej odsłony cyklu. Jego akcja toczyć się będzie po wydarzeniach z podstawowej gry, a pod względem atmosfery rozszerzenie ma powrócić do klimatów grozy znanych z pierwszej części.

Spór między Electronic Arts a serwisem VideoGamer o zamieszanie wokół marki Dead Space

eLCeBe, 7 marca 2013, 14:47

Dwa dni temu serwis VideoGamer umieścił plotki dotyczące rzekomej słabej sprzedaży gry Dead Space 3 i związanego z nią anulowania prac nad kolejną częścią cyklu serii. Firma Electronic Arts, wydawca tego cyklu survival horrorów, zdementowała te informacje i oskarżyła serwis o nieetyczne działanie mające na celu jedynie zwiększenie poczytności serwisu. VideoGamer zdecydowanie zaprzeczył.

Słaba sprzedaż Dead Space 3 – nie ma co liczyć na kontynuację serii?

eLCeBe, 5 marca 2013, 14:55

Prawdopodobnie nie doczekamy się premiery Dead Space 4. Trzecia część tego cyklu kosmicznych survival horrorów akcji sprzedała się znacznie poniżej oczekiwań wydawcy, firmy Electronic Arts, przez co jego kontynuowanie nie będzie opłacalne. Czy rzeczywiście nie spotkamy się już więcej z nekromorfami?

Dead Space 3 - porównanie ustawień graficznych na PC

Hed, 11 lutego 2013, 17:45

Przygotowaliśmy dla Was krótkie porównanie ustawień graficznych z ubiegłotygodniowej premiery – Dead Space 3. Sprawdźcie jak wygląda gra studia Visceral Games na pecetach.

Polska premiera gry Dead Space 3

Sarge, 7 lutego 2013, 10:25

Dzisiaj ma miejsce premiera gry Dead Space 3 w Polsce. Kolejna odsłona popularnej serii gier akcji z elementami survival horroru ukazała się w naszym kraju w angielskiej wersji językowej na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Wieści ze świata (Borderlands 2, Dead Space 3, Ninja Gaiden 3: Razor's Edge) 6/2/13

Sarge, 6 lutego 2013, 14:20

Dziś piszemy m.in. o zestawie Borderlands 2 Add-On Content Pack, dodatku DLC do gry Dead Space 3, a także plotkach o Ninja Gaiden 3: Razor's Edge w wersjach na PlayStation 3 i Xboksa 360. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Dead Space 3, L.A. Noire, Bullet Run, Fuzzy Slaughter) 5/2/13

Sarge, 5 lutego 2013, 14:40

Dziś piszemy m.in. o popularności wersji demonstracyjnej Dead Space 3, filmie prezentującym wpadki aktorów wcielających się w bohaterów gry L.A. Noire, zamknięciu serwerów Bullet Run, a także kickstarterowej akcji gry Fuzzy Slaughter. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Gracz na wypasie - dla tych, którzy nie mogą doczekać premiery Dead Space 3

sathorn, 4 lutego 2013, 20:12

Premiera Dead Space 3 lada dzień. Odczuwacie dziwne swędzenie w portfelu? Chcecie, żeby w Waszym życiu było więcej nekromorfów? Nie starczają Wam gry wideo? W takim razie sprawdźcie, co jeszcze związanego z serią Dead Space możecie kupić.

Dead Space 3 zawiera cztery dodatkowe tryby gry – więcej niespodzianek jest w drodze

Hed, 30 stycznia 2013, 11:47

Po ukończeniu kampanii głównej Dead Space 3 będziemy mogli powtórzyć ją w jednym z czterech specjalnych trybów zabawy. Studio Visceral Games szykuje też dodatkową opowieść, która podobno będzie „niepokojąca”.

Producent Dead Space 3 broni pecetowej wersji

Hed, 29 stycznia 2013, 15:43

Twórcy Dead Space 3 ze studia Visceral Games bronią pecetowej wersji gry, która nie będzie różniła się od edycji na konsole. Deweloper tłumaczy, że chce dostarczyć taką samą rozgrywkę na każdej z platform sprzętowych.

Dead Space 3 - porównanie graficzne wersji demonstracyjnych na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360

Przemysław Zamęcki, 25 stycznia 2013, 09:45

Zapraszamy do obejrzenia materiału porównującego wizualnie konsolowe edycje (PlayStation 3 i Xbox 360) wersji demonstracyjnych gry Dead Space 3. Światowa data premiery nowych przygód Isaaka Clarka została przewidziana na 5 lutego.

Dead Space 3 – wersja na PC będzie portem z konsol, pojawią się mikropłatności

eLCeBe, 23 stycznia 2013, 11:19

Studio Visceral Games, producent mającej ukazać się na początku lutego gry Dead Space 3, ogłosiło, że wersja przeznaczona na komputery PC nie będzie różniła się od edycji konsolowych.

Wieści ze świata (Max Payne 3, Dead Space 3, Stronghold Kingdoms) 22/1/13

Sarge, 22 stycznia 2013, 11:45

Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC do gry Max Payne 3, zbroi Komandora Sheparda w Dead Space 3, a także popularności darmowej produkcji Stronghold Kingdoms. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Dead Space 3, Need for Speed, Assassin's Creed III) 16/1/13

Sarge, 16 stycznia 2013, 14:22

Dziś piszemy m.in. o demie Dead Space 3, opóźnionym wydaniu dodatku DLC do pecetowej wersji Assassin's Creed III, filmie Need for Speed, a także europejskiej dacie premiery gry Atelier Ayesha. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Electronic Arts pokazało specjalne wydanie gry Dead Space 3 – Dev-Team

Hed, 12 stycznia 2013, 19:36

Firma Electronic Arts przygotowała specjalne wydanie gry Dead Space 3 dla największych fanów serii. Edycja Dev-Team zawiera między innymi 8-calową figurkę Black Markera i parę innych dodatków. Do graczy trafi tylko 5 tysięcy egzemplarzy pakietu.

Demo gry Dead Space 3 stanie się dostępne w styczniu 2013 roku

Sarge, 27 grudnia 2012, 10:50

W styczniu 2013 roku w usługach PlayStation Network oraz Xbox Live zadebiutuje wersja demonstracyjna gry Dead Space 3. Firma Electronic Arts ujawniła dokładną datę publikacji dema. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek pobiorą je także posiadacze pecetów.

Dead Space 3 - obejrzyj 9 minut zapisu trybu kooperacyjnego

Adrian Werner, 10 listopada 2012, 17:41

W sieci pojawił się nowy materiał video z Dead Space 3. Trwający dziewięć minut filmik stanowi zapis z rozgrywki w trybie kooperacyjnym.

Producent gry Dead Space 3 o trybie kooperacji i założeniach produkcji Visceral Games

Aver, 16 sierpnia 2012, 16:28

Sharif Pattu ze studia Visceral Games, jeden z czołowych producentów Dead Space 3, odpowiedział dziś na pytania fanów podczas czatu wideo zorganizowanego przez serwis Origin na targach gamescom w Kolonii. Rozmowa dotyczyła w większości możliwości tworzenia własnego uzbrojenia i trybu kooperacji.

Podsumowanie konferencji firmy Electronic Arts

sathorn, 14 sierpnia 2012, 19:35

Zakończyła się konferencja firmy Electronic Arts. Wydawca poruszył wiele tematów, od swoich tytułów casualowych, przez platformę Origin, aż po produkcje dla hardkorowych graczy. Co w najbliższym czasie EA da światu elektronicznej rozrywki?