Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 stycznia 2013, 11:45

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wieści ze świata (Max Payne 3, Dead Space 3, Stronghold Kingdoms) 22/1/13

Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC do gry Max Payne 3, zbroi Komandora Sheparda w Dead Space 3, a także popularności darmowej produkcji Stronghold Kingdoms. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Portal 2

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Portal 2. Dzieło studia Valve możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 3,74 euro (ok. 15 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Max Payne 3

Firma Rockstar Games ujawniła, że niedawno zapowiedziany dodatek DLC Deathmatch Made in Heaven Pack do gry Max Payne 3 wprowadzi cztery nowe tryby multiplayer. Najbardziej oczekiwanym z nich jest Dead Men Walking, w którym obronimy się przed kolejnymi falami przeciwników w dwuosobowej kooperacji. W ramach trybu Run & Stun jeden z graczy wcieli się w charakterystyczną postać Saci, uzbrojoną w broń oszałamiającą wrogów i kilka granatów błyskowych – zadaniem pozostałych uczestników zabawy jest zabić przeciwnika. Oprócz tego znajdziemy jeszcze opcje zabawy Marked Man oraz Time Attack, będące wariacjami na temat tradycyjnego Deathmatcha. Szczegóły na temat poszczególnych trybów znajdziecie pod tym adresem. Rozszerzenie ukaże się dzisiaj na Xbox Live oraz Steamie, a 30 stycznia zadebiutuje na europejskim PlayStation Network. Cena dodatku DLC została ustalona na poziomie 9,99 dolarów (ok. 31 złotych bez podatku VAT) lub 800 punktów Microsoftu.

DLC wprowadzi m.in. tryb Dead Men Walking, w którym obronimy się przed kolejnymi falami wrogów - Wieści ze świata (Max Payne 3, Dead Space 3, Stronghold Kingdoms) 21/1/13 - wiadomość - 2013-01-22
DLC wprowadzi m.in. tryb Dead Men Walking, w którym obronimy się przed kolejnymi falami wrogów

Stronghold Kingdoms

Zespół Firefly Studios ogłosił, że w ramach darmowej gry przeglądarkowej Stronghold Kingdoms zarejestrowało się 1,5 miliona graczy, z czego milion osób założyło swoje konta w ciągu niecałego roku. Każdy może dołączyć do tej społeczności, wchodząc na oficjalną stronę internetową. Po rejestracji gra jest dostępna zupełnie za darmo, w wersji z opcjonalnymi mikropłatnościami.

Temple Run 2

Zespół Imangi Studios pochwalił się popularnością darmowej gry mobilnej Temple Run 2. Okazuje się, że w ciągu czterech dni od premiery pobrano ją za pośrednictwem iTunes App Store ponad 20 milionów razy. Jak zapowiedział Keith Shepherd (współzałożyciel Imangi Studios), możemy spodziewać się usprawnień i nowej zawartości do Temple Run 2. Jeszcze w tym tygodniu gra powinna ukazać się także w wersji na urządzenia mobilne korzystające z systemu operacyjnego Android (na razie jest kompatybilna tylko z iOS).

Dead Space 3

Firma Electronic Arts ogłosiła, że w nadchodzącej grze Dead Space 3 będzie można odblokować zbroję inspirowaną strojem Komandora Sheparda z Mass Effect 3. Jedynym wymogiem będzie „posiadanie Mass Effect 3” oraz save’a z tej produkcji. Omawianą zbroję można zobaczyć na poniższym zwiastunie. Dead Space 3 zadebiutuje 7 lutego na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: