Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 30 stycznia 2013

TERA – europejska wersja free-to-play zadebiutuje 5 lutego

moir, 30 stycznia 2013, 19:28

Niemiecka firma Gameforge ogłosiła oficjalną datę przejścia europejskiej edycji popularnej gry TERA na model free-to-play. Gra w nowym systemie dostępna będzie 5 lutego. Przy okazji udostępniono szczegółowe informacje m.in. odnośnie nadchodzącej aktualizacji.

Darmówki, czyli w co pograć bez płacenia (m.in. Oolite, Surgeon Simulator 2013 i Corpse Party Rebuilt)

Adrian Werner, 30 stycznia 2013, 14:25

W kolejnym odcinku naszego cyklu o grach darmowych znalazł się udany dungeon crawler, pełen czarnego humoru symulator chirurga, japoński horror i duchowy spadkobierca Elite. Natomiast z kategorii free-2-play polecamy otwartą betę lotniczego MMO.

Wieści ze świata (Battlefield 3, Zynga, Major League Gaming) 30/1/13

Sarge, 30 stycznia 2013, 14:20

Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC Decydujące Starcie do gry Battlefield 3, odejściu jednego z projektantów gier z firmy Zynga, a także strzelaninie autorstwa organizacji e-sportowej Major League Gaming. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Next Gen - odc. 77 - Gra na czterech

Runshin, 30 stycznia 2013, 14:06

Tomb Raider – wymagania sprzętowe wersji PC

luckie, 30 stycznia 2013, 14:04

Poznaliśmy wymagania sprzętowe pecetowej edycji wyczekiwanej z niecierpliwością gry Tomb Raider. Na szczęście produkcja nie wymaga supermocnego sprzętu, co z pewnością ucieszy posiadaczy nieco starszych komputerów.

BigFest następcą społecznościowej usługi PlayStation Home?

Sarge, 30 stycznia 2013, 13:50

Krążą plotki, że BigFest może być nazwą społecznościowej usługi w stylu PlayStation Home dla konsoli PlayStation nowej generacji. Firma Sony Computer Entertainment Europe zarejestrowała bowiem taki znak towarowy, a wszelkie doniesienia wykazują nawiązania do niezbyt udanej platformy społecznościowej dostępnej dla posiadaczy PlayStation 3.

Marka Prince of Persia ma przerwę, ale nie odejdzie w zapomnienie

Hed, 30 stycznia 2013, 13:49

Szef studia Ubisoft Montreal przyznał, że seria Prince of Persia ma małą przerwę. Nie znaczy to jednak, że fani marki mają powody do obaw – firma na pewno wróci do niej w przyszłości.

Zapowiedziano komediowe RPG Citizens of the Earth

Adrian Werner, 30 stycznia 2013, 12:39

Autorzy Waveform zapowiedzieli nową grę, zatytułowaną Citizens of the Earth. W tym humorystycznym RPG wcielimy się w wiceprezydenta świata, walczącego z potworami uprzykrzającymi życie mieszkańcom niewielkiego miasteczka.

Wystartował Kickstarter gry ROAM, nowego projektu byłego pracownika studia Gas Powered Games

eLCeBe, 30 stycznia 2013, 12:38

Na horyzoncie pojawiła się kolejna gra o walce z zombie. Tym razem ten mocno eksploatowany ostatnimi czasy temat podejmie ROAM, w którym zadaniem gracza będzie po prostu przeżycie w świecie opanowanym przez nieumarłych. A wszystko to w konwencji multiplayerowej gry akcji z elementami RPG, z widokiem izometrycznym, dla maksymalnie czterech graczy.

Intel Extreme Masters Sao Paulo - ostatni przystanek przed światowymi finałami

sathorn, 30 stycznia 2013, 12:34

Siódmy sezon Intel Extreme Masters powoli zmierza ku końcowi. Przed marcowymi finałami czeka na nas jednak jeszcze jeden przystanek kwalifikacyjny - w Brazylii. Spotkają się tam wyłącznie gracze w League of Legends, w tym dwie polskie ekipy.

Dead Space 3 zawiera cztery dodatkowe tryby gry – więcej niespodzianek jest w drodze

Hed, 30 stycznia 2013, 11:47

Po ukończeniu kampanii głównej Dead Space 3 będziemy mogli powtórzyć ją w jednym z czterech specjalnych trybów zabawy. Studio Visceral Games szykuje też dodatkową opowieść, która podobno będzie „niepokojąca”.

Premiera The Wise Monkey - drugiego epizodu przygodówki Cognition: An Erica Reed Thriller

Adrian Werner, 30 stycznia 2013, 10:52

Studio Phoenix Online wypuściło drugi odcinek przygodówki Cognition: An Erica Reed Thriller. Zorganizowano również promocję, w której można tanio nabyć pierwszy epizod.

Znamy europejską datę premiery Soul Sacrifice

luckie, 30 stycznia 2013, 10:47

Brutalny slasher na PlayStation Vita zawita na Stary Kontynent jeszcze tej wiosny – 1 maja. Firma Sony Computer Entertainment pokazała także okładkę gry i zdradziła, jakie bonusy czekają na zamawiających tytuł w przedsprzedaży.

Flesz (29 stycznia 2013) – Neverwinter, Dead Space 3, War Thunder

Hed, 30 stycznia 2013, 00:16

W dzisiejszym Fleszu usłyszycie o: betach gier Neverwinter i War Thunder oraz pecetowej wersji Dead Space 3.