Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 stycznia 2013

Flesz Extreme (27 stycznia 2013) – THQ, beta-testy, Wii U

Hed, 27 stycznia 2013, 21:48

Flesza Extra!, znany także jako Extreme, to nieco luźniejsze podsumowanie newsów z ostatniego tygodnia. Tym razem mówimy o wyprzedaży gier THQ oraz planach Nintendo odnośnie Wii U.

Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (21-27 stycznia 2013 r.)

Adrian Werner, 27 stycznia 2013, 18:20

W dobiegającym końca tygodniu rodzimy dystrybutorzy nie popisali się pod względem zapowiedzi wydawniczych. Poznaliśmy za to najlepiej sprzedające się gry minionego roku w Empiku, ujawniono datę premiery polskiej wersji powieści osadzonej w świecie serii Crysis, a jedna z firm ogłosiła plany uruchomienia nowej taniej serii wydawniczej.

Pokaz nowych możliwości silnika CryEngine 3

Olek, 27 stycznia 2013, 18:07

Serwis crysis-hq.com opublikował materiały wideo nagrane podczas niedawnego spotkania społeczności fanowskiej z deweloperami ze studia Crytek. Wśród nich znalazła się prezentacja nowych możliwości silnika CryEngine 3.

Starcraft II: Heart of the Swarm, Firefall, The Elder Scrolls Online i inne. Najciekawsze trailery 21.01 - 27.01

sathorn, 27 stycznia 2013, 16:20

Gotowi na kolejną porcję najciekawszych zwiastunów minionego tygodnia? Jeżeli akurat nie oglądacie zmagań najlepszych drużyn League of Legends w ramach kwalifikacji do trzeciego sezonu, to z pewnością Was zainteresuje kilka trailerów. A zresztą, nawet jeżeli oglądacie, to przecież możecie sobie chyba zrobić chwilę przerwy?

Rejestracja chętnych do betatestów The Elder Scrolls Online z problemami, Bethesda szuka przyczyn

Olek, 27 stycznia 2013, 16:00

Na facebookowym profilu gry The Elder Scrolls Online pojawiła się informacja dotycząca kłopotów z rejestracją kandydatów na betatesterów. Firma Bethesda Softworks zapewnia graczy, że bada problem i pracuje nad rozwiązaniem.

Electronic Arts zastrzegło kojarzoną z mechami nazwę Battledrome

Adrian Werner, 27 stycznia 2013, 13:39

Firma Electronic Arts zastrzegła nazwę Battledrome. Jest to o tyle ciekawe, że w latach 90-tych ukazał się symulator mecha zatytułowany Metaltech: Battledrome.

Zwolnienia u twórców PlayStation All-Stars Battle Royale

Olek, 27 stycznia 2013, 13:00

Około 20 pracowników studia SuperBot Entertainment pożegnało się z pracą. Amerykański oddział firmy Sony Computer Entertainment zapewnił jednak, że redukcja etatów nie wpłynie na najbliższe plany związane z dodatkami DLC do gry PlayStation All-Stars Battle Royale.

Resident Evil 6 - pierwszy filmik z wieloosobowego trybu Siege

Adrian Werner, 27 stycznia 2013, 11:55

Firma Capcom wypuściła pierwszy materiał video z Siege, czyli nowego trybu wieloosobowego do Resident Evil 6. Wydany on zostanie na konsolach w marcu jako płatne DLC. Natomiast gracze pecetowi otrzymają go za darmo.

Evoland umożliwi podróż przez historię przygodowych gier akcji

Adrian Werner, 27 stycznia 2013, 10:36

Evolved, czyli jedna z najbardziej oryginalnych gier darmowych zeszłego roku, doczeka się komercyjnej kontynuacji. Projekt pozwoli na interaktywne prześledzenie rozwoju gatunku przygodowych gier akcji, poczynając od 8-bitowych korzeni, aż po poziom, jaki reprezentowały produkcje z PlayStation 2.