Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 stycznia 2013, 16:00

autor: Olek

Rejestracja chętnych do betatestów The Elder Scrolls Online z problemami, Bethesda szuka przyczyn

Na facebookowym profilu gry The Elder Scrolls Online pojawiła się informacja dotycząca kłopotów z rejestracją kandydatów na betatesterów. Firma Bethesda Softworks zapewnia graczy, że bada problem i pracuje nad rozwiązaniem.

Rejestracja do betatestów gry The Elder Scrolls Online nastręcza problemów. - Rejestracja chętnych do betatestów The Elder Scrolls Online z problemami, Bethesda szuka przyczyn - wiadomość - 2013-01-27
Rejestracja do betatestów gry The Elder Scrolls Online nastręcza problemów.

Zapisy chętnych do udziału w betatestach gry The Elder Scrolls Online ruszyły we wtorek. Od początku jednak procedura nastręcza kłopotów. Najpierw dedykowana strona z szablonem zgłoszeń nie działa prawidłowo we wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych. Teraz okazuje się, że duża część kandydatów nie otrzymała potwierdzenia rejestracji.

Zgodnie z instrukcją, po wysłaniu aplikacji zainteresowani powinni w ciągu 48 godzin otrzymać e-mail z potwierdzeniem prawidłowej rejestracji. Brak stosownej wiadomości to najczęściej wynik działania filtrów anty-spamowych. Tym razem jednak wina najprawdopodobniej leży po stronie Bethesdy, dlatego firma stara się ustalić przyczyny błędu i usunąć go w możliwie krótkim czasie.

Oświadczenie wydane na facebookowym profilu The Elder Scrolls Online ma uspokoić graczy, którzy z niepokojem dopytują się o swoje zgłoszenia. Jednocześnie twórcy gry przypominają, że sama rejestracja kandydatury nie jest równoznaczna z zaproszeniem do udziału w testach i przestrzegają przed korzystaniem ze stron internetowych rzekomo udostępniających klucze do bety.

„Nie rozsyłamy jeszcze naszych zaproszeń do bety. Kiedy tak się stanie, poinformujemy o tym na naszej stronie, na Facebooku i w innych mediach społecznościowych związanych z The Elder Scrolls Online, tak aby wszyscy zainteresowani wiedzieli, że mają uważnie obserwować swoją skrzynkę e-mail.”

  1. Zapowiedź – The Elder Scrolls Online – król RPG rusza na podbój rynku gier MMO
  2. Oficjalna strona gry The Elder Scrolls Online
  3. Zapisy na beta-testy The Elder Scrolls Online