Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 20 stycznia 2013

Intel Extreme Masters Katowice - podsumowanie dnia trzeciego - Koreańczycy i Rosjanie górą!

sathorn, 20 stycznia 2013, 22:37

Intel Extreme Masters Katowice dobiegło końca. Ostatni dzień imprezy przyniósł mnóstwo emocji. Walka toczyła się o wysokie nagrody i możliwość wzięcia udziału w światowych finałach, które odbędą się w marcu w Hanowerze. Komu poszczęściło się w Katowicach?

Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (14-20 stycznia 2013 r.)

Adrian Werner, 20 stycznia 2013, 21:08

W dobiegającym końca tygodniu zabrakło wielu zapowiedzi wydawniczych. Do kiosków trafiło za to sporo magazynów z pełnymi wersjami gier, studio Nicolas Games ujawniło swój kolejny projekt i ukazała się polska wersja przeglądarkowej strategii inspirowanej serią Dungeon Keeper.

Dyrektor kreatywny gry Diablo III broni Jaya Wilsona i bierze na siebie pełną odpowiedzialność

Sarge, 20 stycznia 2013, 15:20

Rob Pardo, dyrektor kreatywny gry Diablo III, ustosunkował się do negatywnych głosów graczy na temat produkcji, a także odejścia Jaya Wilsona z zespołu odpowiedzialnego za ten tytuł. Pardo broni Wilsona i bierze na siebie pełną odpowiedzialność za wydany produkt.

Kampania w Castlevania: Lord of Shadow – Mirror of Fate starczy na 16 godzin

Adrian Werner, 20 stycznia 2013, 14:20

Już za niecałe dwa miesiące ukaże się na 3DS-a gra Castlevania: Lord of Shadow – Mirror of Fate. Jej producent zdradził, że ukończenie kampanii dla pojedynczego gracza zajmie co najmniej 16 godzin.

W lutym zadebiutuje demo kampanii w grze God of War: Wstąpienie

Sarge, 20 stycznia 2013, 14:20

W przyszłym miesiącu doczekamy się debiutu dema kampanii dla jednego gracza w grze God of War: Wstąpienie. Obecnie trwają beta testy trybu multiplayer. Do nocy z poniedziałku na wtorek mogą w nich wziąć udział gracze, którzy wykorzystają udostępniony kod.

Firma Sony zrezygnuje z Dual Shocków w konsoli następnej generacji?

Sarge, 20 stycznia 2013, 14:15

Wszystkie dotychczasowe konsole stacjonarne od firmy Sony korzystały z kolejnych wersji Dual Shocków jako domyślnych kontrolerów. Serwis CVG donosi, że ta tradycja zostanie zniesiona w przypadku następcy PlayStation 3.

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist, Army of Two: The Devil's Cartel i inne. Najciekawsze trailery 14.01 - 20.01

sathorn, 20 stycznia 2013, 13:02

Większość polskiej branży gier wideo żyje dzisiaj Intel Extreme Masters w Katowicach. Trudno się dziwić, biorąc pod uwagę skalę wydarzenia. E-sport nie jest jednak powodem, żeby nie pojawił się przegląd najciekawszych zwiastunów minionego tygodnia!

Kreskówkowa gra akcji Closers Online doczeka się wersji anglojęzycznej

Adrian Werner, 20 stycznia 2013, 12:27

Mamy dobre wieści dla fanów stylistyki anime. Firma Naddic Games ogłosiła, że sieciowa gra akcji Closers Online doczeka się wersji anglojęzycznej. Z tej okazji wypuszczono też świeży zwiastun i ujawniono sporo nowych konkretów odnoście projektu.

Powstanie gra MMORPG Naruto Online

Adrian Werner, 20 stycznia 2013, 09:57

Popularna seria komiksowa Naruto doczeka się adaptacji MMORPG. Projekt nazwano po prostu Naruto Online i pracuje nad nim znane z bijatykowych odsłon marki studio CyberConnect 2 oraz chiński zespół More Fun.