Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 stycznia 2013, 14:20

autor: Sarge

W lutym zadebiutuje demo kampanii w grze God of War: Wstąpienie

W przyszłym miesiącu doczekamy się debiutu dema kampanii dla jednego gracza w grze God of War: Wstąpienie. Obecnie trwają beta testy trybu multiplayer. Do nocy z poniedziałku na wtorek mogą w nich wziąć udział gracze, którzy wykorzystają udostępniony kod.

Na europejskim blogu PlayStation pojawiła się informacja, że pod koniec lutego w usłudze PlayStation Network zadebiutuje demo gry God of War: Wstąpienie. Z kolei w ten weekend twórcy zapraszają wszystkich do testowania bety trybu multiplayer.

Niestety, na razie nie znamy dokładnej daty opublikowania wersji demonstracyjnej. Wiadomo tylko, że pozwoli ona na przetestowanie kampanii dla jednego gracza. Całkiem możliwe, że będzie to ten sam fragment rozgrywki, który został zaprezentowany na czerwcowych targach E3 w Los Angeles. W najbliższych tygodniach otrzymamy bardziej konkretne informacje.

Pod koniec lutego sami sprawdzimy, jak prezentuje się kampania w grze God of War: Wstąpienie - W lutym zadebiutuje demo kampanii w grze God of War: Wstąpienie - wiadomość - 2013-01-20
Pod koniec lutego sami sprawdzimy, jak prezentuje się kampania w grze God of War: Wstąpienie

Od 9 stycznia trwają beta testy trybu multiplayer w grze God of War: Wstąpienie, jednak dostęp do nich mieli do tej pory tylko abonenci usługi PlayStation Plus. Twórcy zdecydowali jednak, że do nocy z poniedziałku na wtorek betę mogą teraz sprawdzić także pozostali gracze. Trzeba jedynie posiadać amerykańskie konto na PlayStation Network i wykorzystać następujący kod w PlayStation Store: F2TA-HMNB-762G.

God of War: Wstąpienie ukaże się 15 marca bieżącego roku w Europie wyłącznie na PlayStation 3. Gra jest prequelem pierwszej części, a więc fabuła została umieszczona jeszcze przed starciem z Aresem. Po raz pierwszy w historii cyklu, oprócz kampanii dla jednego gracza dostaniemy także tryb multiplayer, w którym będzie mogło wziąć udział maksymalnie ośmiu graczy.