Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 stycznia 2013, 13:02

autor: sathorn

Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist, Army of Two: The Devil's Cartel i inne. Najciekawsze trailery 14.01 - 20.01

Większość polskiej branży gier wideo żyje dzisiaj Intel Extreme Masters w Katowicach. Trudno się dziwić, biorąc pod uwagę skalę wydarzenia. E-sport nie jest jednak powodem, żeby nie pojawił się przegląd najciekawszych zwiastunów minionego tygodnia!

Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist pozwoli nam po raz kolejny wcielić się w postać agenta Sama Fishera. Najnowszy zwiastun przybliża nam nieco warstwę fabularną i prezentuje rozgrywkę.

Następna gra sygnowana marką Metal Gear Solid skupi się na postaci Raidena, którego do tej pory mogliśmy zobaczyć w drugiej i czwartej odsłonie serii. Ciekawe czy doczekamy się tylu przerywników filmowych do ilu zdążył nas przywyczaić Hideo Kojima? Póki co dostaliśmy długi trailer.

Pozostając w temacie gier z długimi przerywnikami filmowymi - firma Square-Enix udostępniła zwiastun Lightning Returns: Final Fantasy XIII. Zdaje się, że “trzynastka” urosła do miana mini-marki, z którą Japończycy wyraźnie nie chcą się rozstać. To dobrze czy źle?

Rozwałka, rozwałka i jeszcze więcej rozwałki. Tak w skrócie można opisać trailer Army of Two: The Devil’s Cartel. Twórcy najnowszej odsłony nie planują zejść ze ścieżki, jaką kroczy seria. Kolejny trailer nie przynosi zaskoczenia.

Na deser zwiastun trybu dla wielu graczy jednej z najbardziej oczekiwanych gier 2013 roku, wraz z polskimi napisami. Czy twórcy nowego Tomb Raidera będą potrafili stworzyć multiplayer godzien legendy Lary Croft?