Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 stycznia 2013, 18:37

autor: moir

The Elder Scrolls Online – ruszają zapisy na beta-testy

Bethesda Softworks oficjalnie ogłosiła rozpoczęcie zapisów na beta-testy swojej najnowszej produkcji - The Elder Scrolls Online. Z tej okazji opublikowany został nowy zwiastun gry.

Już niebawem przyjdzie nam sprawdzić The Elder Scrolls Online na własnej skórze. - The Elder Scrolls Online – ruszają zapisy na beta-testy - wiadomość - 2013-01-22
Już niebawem przyjdzie nam sprawdzić The Elder Scrolls Online na własnej skórze.

Bethesda Softworks dba o to, by gracze na długo nie zapomnieli o ich najnowszym projekcie - The Elder Scrolls Online. Dopiero co informowaliśmy o pierwszych kulisach produkcji gry, udostępnionych w ramach popularnej w ostatnim czasie serii dziennika dewelopera, dziś zaś rozpoczęły się oficjalne zapisy na nadchodzące beta-testy kolejnej odsłony cyklu The Elder Scrolls.

Zgłosić swoją kandydaturę możemy za pomocą specjalnie przygotowanego szablonu. Oprócz naszych danych, określić będziemy mogli także preferowany przez nas styl gry, dotychczasowe doświadczenie w grach MMO, znajomość ostatnich części cyklu The Elder Scrolls oraz specyfikacje posiadanego sprzętu. Twórcy informują, że im bardziej szczegółowo wypełnienimy zgłoszenie, tym większe mamy szanse na otrzymanie zaproszenia do udziału w beta-testach, których data nie została jeszcze sprecyzowana.

Matt Firor, główny projektant The Elder Scrolls Online, powiedział odnośnie zbliżających się testów:

Jesteśmy bardzo podekscytowani przekazując tytuł w ręce graczy. Otrzymane w ten sposób informacje i opinie pozwolą nam upewnić się, że ostateczny produkt oferować będzie najwyższą jakość rozgrywki online, godną serii The Elder Scrolls.

Z okazji ogłoszenia beta-testów opublikowano także nowy zwiastun gry. Zachęcamy do zapoznania się z nim i wzięcia udziału w zapisach.

The Elder Scrolls Online – ruszają zapisy na beta-testy - ilustracja #3The Elder Scrolls Online to gra MMO osadzona w świecie The Elder Scrolls, znanym z takich gier jak Skyrim, Oblivion i Morrowind. Fabuła gry toczyć ma się jeszcze przed wydarzeniami ukazanymi w ostatniej części cyklu. Dotyczyć będzie ona paktu podpisanego przez rodzinę Thern i nekromantę Mannimarco. Gracze zostaną postawieni przed wyborem jednej z trzech dostępnych frakcji: Ebonheart, Dominium Aldmeru oraz Daggerfall, których ostatecznym celem będzie zdobycie stolicy kraju. Świat gry ma być kilkakrotnie większy niż ten znany z The Elder Scrolls V: Skyrim. Premierę gry na PC zaplanowano na lipiec 2013 roku.