Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 21 stycznia 2013, 09:35

Sojusze w The Elder Scrolls Online – dziennik dewelopera po polsku

W The Elder Scrolls Online, sieciowej wersji kultowego uniwersum studia Bethesda Softworks, do walki stanie kilka potężnych frakcji. Temat doczekał się dziennika dewelopera, przygotowanego przez ZeniMax Online. U nas zobaczycie ten materiał z polskimi napisami.

W Tamriel obecnie istnieją trzy młode, choć potężne przymierza” – rozpoczyna nowy materiał o grze The Elder Scrolls Online jeden z jej twórców. Dziennik dewelopera o frakcjach i sojuszach z nadchodzącej sieciowej wersji popularnego uniwersum studia Bethesda Softwork zobaczycie u nas z polskimi napisami. To doskonałe wprowadzenie w fabułę i sam klimat The Elder Scrolls, kolejnego pretendenta do miana króla gier MMO.

W historię The Elder Scrolls Online wprowadza Lawrence Schick, producent ze studia ZeniMax Online. Pięciominutowy materiał przedstawia zarys sił w krainie Tamriel, jaki zastaniemy w grze. W dużym skrócie, Abnur Tharn, władca Cyrodiil, zwrócił się o pomoc do daedrycznych sprzymierzeńców w poszukiwaniu pomocy przeciwko trzem przymierzom, które zagrażają jego imperium: Daggerfall Covenant, Ebonheart Pact i Aldmeri Dominion.

W The Elder Scrolls Online do walki staną cztery frakcje. - Sojusze w The Elder Scrolls Online – dziennik dewelopera po polsku - wiadomość - 2013-01-21
W The Elder Scrolls Online do walki staną cztery frakcje.

The Elder Scrolls Online to gra MMO rozgrywająca się w uniwersum znanym z takich legend jak Daggerfall, Morrowind, Oblivion oraz Skyrim. Produkcja tworzona przez ZeniMax Online Studios ma być dość typowym przedstawicielem gatunku, zawierającym jednak cechy charakterystyczne serii The Elder Scrolls. W grze zobaczymy dynamiczną walkę, ogromny świat do zwiedzenia, czy otwarty system budowania postaci. Premiera nastąpi jeszcze w tym roku.

  1. The Elder Scrolls Online - dziennik dewelopera #1 - sojusze na wojnie (PL)