Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 stycznia 2013, 11:35

autor: Hed

Znamy zawartość europejskiej edycji specjalnej The Last of Us

W jednym z europejskich sklepów pojawiło się specjalne wydanie gry The Last of Us, którą tworzy studio Naughty Dog, czyli autorzy serii Uncharted. W skład edycji limitowanej wejdą: metalowa butelka na wodę, kod na PlayStation Plus oraz nalepki na kontroler i konsolę.

Specjalne wydanie The Last of Us będzie zawierało butelkę na wodę i inne dodatki. - Znamy zawartość europejskiej edycji specjalnej The Last of Us  - wiadomość - 2013-01-22
Specjalne wydanie The Last of Us będzie zawierało butelkę na wodę i inne dodatki.

W europejskim specjalnym wydaniu gry The Last of Us pojawią się najprawdopodobniej trzy główne dodatki: metalowa butelka na wodę, karta PlayStation Plus z 30-dniowym abonamentem oraz naklejki na kontroler oraz konsolę PlayStation 3. Taką zawartość pakietu podał włoski oddział sieci Amazon (Polygon). Za te elementy sklep życzy sobie 89,99 euro, czyli około 376 zł. Nie wiadomo, czy podobna oferta będzie obowiązywała w naszym kraju.

Znamy zawartość europejskiej edycji specjalnej The Last of Us  - ilustracja #2

W skład specjalnej limitowanej edycji The Last of Us, czyli nowej gry Naughty Dog, wejdą powyższe elementy oraz dodatki do ściągnięcia. Pierwszy z nich, Survival Pack, koncentruje się na trybie multiplayer (to między innymi skórki postaci i bonusy do doświadczenia). Drugie DLC, nazwane Sights and Sounds, będzie składało się ze ścieżki dźwiękowej, dynamicznego motywu dla interfejsu PlayStation 3 oraz dwóch awatarów PlayStation Network.

Znamy zawartość europejskiej edycji specjalnej The Last of Us  - ilustracja #4The Last of Us to gra utalentowanego studia Naughty Dog, które od lat tworzy duże, dobrze sprzedające się marki. Deweloper jest znany między innymi z serii Crash Bandicoot (PlayStation) oraz Jak and Daxter (PlayStation 2). W tej generacji konsoli Sony Naughty Dog podbiło serca graczy przygodowym Uncharted. The Last of Us to zmiana klimatu na grę akcji rozgrywającą się w postapokaliptycznym świecie. Produkcja wyjdzie 7 maja tego roku.

  1. Oficjalna strona The Last of Us
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Last of Us

The Last of Us