Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS3PSV
Okładka Jak and Daxter HD Collection (PSV)
OkładkaJak and Daxter HD Collection (PSV)

Jak and Daxter HD Collection

Zestaw trzech klasycznych gier platformowych z PlayStation 2, w których poznajemy przygody tytułowych bohaterów: Jaka oraz Daxtera. W kolejnych częściach walczymy z przeciwnikami, rozwiązujemy łamigłówki i korzystamy z nietypowych mocy oraz rodzajów broni.

Zręcznościowe | TPP | platformówki 3D | pakiet | reedycje/remastery/remaki | przygodowe gry akcji | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Jak and Daxter HD Collection Premiera

7lut2012

PS3

18cze2013

PSV

Gry podobne do Jak and Daxter HD Collection

Sly Cooper: Złodzieje w czasie

The Ratchet & Clank Trilogy

Tearaway

Jak and Daxter HD Collection to zestaw trzech klasycznych gier platformowo-przygodowych z PlayStation 2. W skład pakietu wchodzą odświeżone wersje tytułów:Jak and Daxter: The Precursor Legacy (2001), Jak II: Renegade (2003) oraz Jak 3 (2004). Wszystkie części przygód Jaka i Daxtera zostały stworzone przez studio Naughty Dog (Uncharted).

W serii Jak and Daxter poznajemy dwójkę tytułowych bohaterów, którzy wspólnie przemierzają kolejne światy w poszukiwaniu przygód. Jak to dzielny śmiałek wyposażony w różne bronie i moce Eco, gwarantujące rozmaite efekty oraz bonusy. Daxter, najlepszy kumpel Jaka, został przemieniony w ottsela, czyli połączenie łasicy z wydrą. Dwójka wplątuje się w nie lada aferę i musi zmierzyć się z wieloma wrogami – w tym rasą złych istot Lurker.

Trzy części Jak and Daxter to platformówki 3D, w których przechodzi poziomy składające się ze scen walki, łamigłówek oraz skakania. Twórcy gry dodali do tego kilka swoich pomysłów – wraz z Jakiem i Daxterem korzystamy z mocy Eco, zasiadamy za sterami pojazdów i używamy kilku nietypowych rodzajów broni (np. Morph Guna). Wszystko to zostało podane w bardzo kolorowej i przyjemnej stylistyce oraz wzbogacone szczyptą dobrego humoru.

W Jak and Daxter HD Collection dostajemy odświeżone graficznie wersje klasyków sprzed lat, dzięki czemu zyskują one drugą młodość. Autorzy poprawili tekstury, trójwymiarowe modele postaci i otoczenia, a także wiele innych drobnych błędów, wpływających na radość płynącą z rozgrywki.

Ostatnia modyfikacja 18 czerwca 2013

Tryb gry: single player  

Ocena użytkowników: 7,1 / 10 na podstawie 200 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Jak and Daxter HD Collection

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.
PS3
PSV