Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 listopada 2011, 14:05

autor: Jiker

Wieści ze świata (The Elder Scrolls V: Skyrim, Final Fantasy XIII-2, RAGE) 22/11/11

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o łatkach do F1 2011 i Skyrim, terminie premiery Jak & Daxter HD Collection, programie Kinect Accelerator, długości wątku fabularnego w Final Fantsy XIII-2, a także demie RAGE.

Cold Fear

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Cold Fear. Produkcję studia możecie aktualnie nabyć 50% taniej. Cena to 2,49 euro, czyli ok. 11 zł. Promocja potrwa do godziny 19:00.

F1 2011

Firma Codemasters wydała nowy patch do gry wyścigowej F1 2011. Z listą zmian możecie zapoznać się na oficjalnym forum dyskusyjnym. Twórcy zdecydowali się też na wyczyszczenie rankingów graczy w sieciowych trybach time trial i time attack.

The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim doczekało się niezapowiedzianej, szybkiej łatki. Oprócz zmian i poprawek powoduje ona, że gry nie można uruchomić bez włączonego wcześniej Steama. Do końca listopada wydany zostanie też duży patch 1.2.

Jak & Daxter HD Collection

Zestaw Jak & Daxter HD Collection zostanie wydany na konsolę PlayStation 3 w lutym 2012 roku, poinformowała firma Sony Computer Entertainment. W skład kolekcji wejdą Jak and Daxter: The Precursor Legacy, Jak II: Renegade oraz Jak 3. Tytuły zostaną odpowiednio podrasowane – otrzymają grafikę w rozdzielczości 720p, Trofea i wsparcie dla technologii 3D.

Kinect

Firma Microsoft ogłosiła szczegóły programu Kinect Accelerator. Za jego sprawą przekaże dziesięciu niezależnym zespołom 20 tysięcy dolarów na opracowanie produktu robiącego użytek z kontrolera Kinect i technologii Natural User Interface. Uczestnicy otrzymają na to trzy miesiące. Zgłoszenia przyjmowane będą do 25 stycznia 2012 roku. Konkurs odbędzie się w okresie marzec-maj. Microsoft zapewni zespołom wszelką pomoc, powierzchnię biurową i dostęp do odpowiedniego sprzętu. Uczestnicy będą musieli jednak przeprowadzić się na czas trwania akcji do Seattle.

Final Fantasy XIII-2

Ukończenie wątku fabularnego w grze Final Fantasy XIII-2, która zadebiutuje w Japonii już 15 grudnia (30 stycznia na Zachodzie), zajmie graczom od 30 do 40 godzin. Informacja została ujawniona przez twórców w rozmowie z redakcją magazynu Famitsu.

Battlefield Heroes

Darmowa strzelanina Battlefield Heroes została rozbudowana o nowy tryb rozgrywki. Jest nim klasyczne Capture the Flag. Aktualizacja została zaprezentowana na specjalnym nagraniu:

RAGE

Do bazy Xbox Live trafiła wersja demonstracyjna gry akcji RAGE, wydanej półtora miesiąca temu. Plik z demem waży 2,03 GB. Pozwala ono ukończyć kilka początkowych zadań.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Ship Simulator: Extremes

Anno 2070

Real Warfare 2: Northern Crusades

RACE Injection

Combat Wings: The Great Battles of WWII

LEGO Harry Potter: Years 5-7

Jimmie Johnson's Anything with an Engine

Battlefield Heroes

The Elder Scrolls V: Skyrim

The Fall: Mutant City

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Gramy w Star Wars: The Old Republic [2/2] Gramy!

Gramy w Star Wars: The Old Republic [1/2] Gramy!