Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 lutego 2013, 14:20

autor: Sarge

Wieści ze świata (Borderlands 2, Dead Space 3, Ninja Gaiden 3: Razor's Edge) 6/2/13

Dziś piszemy m.in. o zestawie Borderlands 2 Add-On Content Pack, dodatku DLC do gry Dead Space 3, a także plotkach o Ninja Gaiden 3: Razor's Edge w wersjach na PlayStation 3 i Xboksa 360. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Rayman Origins

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Rayman Origins. Dzieło studia Ubisoft Montpellier możecie aktualnie nabyć 66% taniej. Produkcja kosztuje 10,19 euro (ok. 42 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Zen Pinball 2 / Pinball FX 2

Zespół Zen Studios zapowiedział dodatek DLC do gier Zen Pinball 2 na PlayStation 3 i PlayStation Vita, a także do Pinball FX 2 na Xboksa 360 oraz PC z Windowsem 8. Mowa o rozszerzeniu Star Wars Pinball, wprowadzającym trzy stoły inspirowane tematyką Gwiezdnych Wojen. DLC ukaże się w „nadchodzących tygodniach” na wszystkich platformach sprzętowych.

Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge

Jeden z japońskich sklepów internetowych umieścił w swojej ofercie grę Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge w wersjach na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Jest to usprawniona wersja trzeciej części serii, która ukazała się do tej pory wyłącznie na Wii U. Firma Tecmo do tej pory nie skomentowała, czy Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge rzeczywiście ma szansę ukazać się na konsolach firm Sony i Microsoft.

Dead Space 3

Studio Visceral Games zapowiedziało dodatek DLC Awakened do gry Dead Space 3. Według zapowiedzi, rozszerzenie zaoferuje „najbardziej mroczne rozdziały w historii serii”, więc możemy spodziewać się w nim powrotu do korzeni cyklu. DLC zadebiutuje w marcu w usługach Origin, PlayStation Network oraz Xbox Live. Cena została ustalona na poziomie 9,99 dolarów (ok. 31 złotych bez podatku VAT) lub 800 punktów Microsoftu.

Borderlands 2

Firma 2K Games zapowiedziała wydanie w wersji pudełkowej pakietu Borderlands 2 Add-On Content Pack, składającego się z kilku dodatków DLC do gry Borderlands 2. Wśród nich znajdziemy dwa fabularne rozszerzenia (Captain Scarlett and Her Pirate’s Booty, Mr Torgue’s Campaign of Carnage), klasę postaci Mechromancer, dostęp do Creature Slaughter Dome, a także dodatkowe bronie i skórki dla bohaterów. Pakiet zadebiutuje 26 lutego w Stanach Zjednoczonych w cenie 29,99 dolarów (ok. 93 złotych bez podatku VAT) tylko w wersji na PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Nie wiadomo, czy dojdzie do jego premiery także w Europie.

Borderlands 2 Add-On Content Pack - Wieści ze świata (Borderlands 2, Dead Space 3, Ninja Gaiden 3: Razor's Edge) 6/2/13 - wiadomość - 2013-02-06
Borderlands 2 Add-On Content Pack

Alan Wake / Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

W promocji Szaleństwo w Środku Tygodnia na łamach serwisu cyfrowej dystrybucji Steam znalazła się seria Alan Wake oraz gra Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Zestaw składający się z pierwszej części mrocznej przygodowej gry akcji Alan Wake (Cyfrowa Edycja Kolekcjonerska) oraz kolejnej odsłony Alan Wake’s American Nightmare jest dostępny 75% taniej w cenie 8,99 euro (ok. 38 złotych). Z kolei dzieło polskiego studia CD Projekt RED można zakupić 50% taniej za 9,99 euro (ok. 42 złote).

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: