Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360PS3
Okładka Borderlands 2: Mr. Torgue's Campaign of Carnage (PC)

Borderlands 2: Mr. Torgue's Campaign of Carnage

Borderlands 2: Mr. Torgue’s Campaign of Carnage

Drugie duże DLC do Borderlands 2, postapokaliptycznej strzelaniny pierwszoosobowej z elementami RPG, przygotowanej przez studio Gearbox Software. Fabuła dodatku Mr.

To jest dodatek do gry Borderlands 2.

Akcji | FPP | science fiction | postapokalipsa | FPS | humorystyczne | kooperacja | podzielony/wspólny ekran | Role-playing shooter

Okładka Borderlands 2: Mr. Torgue's Campaign of Carnage (PC)

data premiery gry:

20lis2012

PC X360

21lis2012

PS3

Borderlands 2: Mr. Torgue’s Campaign of Carnage to drugi duży dodatek DLC do drugiej części postapokaliptycznej serii strzelanin FPP. Podobnie jak podstawową wersję gry, rozszerzenie stworzyło studio Gearbox Software.

Fabuła dodatku obraca się wokół nowej Krypty, którą odkryto zakopaną w centrum wielkiego krateru. Niestety, aby dostać się do środka potrzeba specyficznego rytuału, w którym czempion planety Pandora nakarmi krater krwią wielkiego tchórza. Na zawartość krypty ma ochotę korporacja Torgue i jej szefowie postanawiają zorganizować turniej, który wyłoni owego czempiona. Zawody rozegrane zostaną na specjalnie przygotowanej do tego celu arenie. W rozszerzeniu powraca kilka postaci znanych fanom serii, takich jak Tannis, Moxxi oraz Tiny Tina.

Mr. Torgue’s Campaign of Carnage oferuje nowe lokacje do zwiedzania oraz solidny zestaw świeżych misji. Przerywane one są znanymi fanom serii zadaniami typu Circles of Slaughter, podczas których gracz musi pokonać kilka kolejnych fal coraz potężniejszych wrogów. Przeciwnicy w większości pochodzą z podstawowej wersji gry, ale jednocześnie ich wygląd został odpowiednio zmodyfikowany, tak aby pasował do fabuły i stylu dodatku. Nie zabrakło jednak również nowych nieprzyjaciół, wśród których znajdziemy kilku bossów, takich jak władający miotaczem ognia psychopata Pyro Pete, jeżdżąca na potężnie uzbrojonym motocyklu Motor Mama oraz przypominający skrzyżowanie czołgu z mechanicznym dinozaurem Badassaurus Rex.

DLC skoncentrowane jest przede wszystkim na spektakularnych bitwach i zaprojektowano je tak, aby stanowiły wyzwanie nawet dla doświadczonych graczy. Jednocześnie jednak starcia oferują dużą różnorodność, więc nie ma okazji do nudy. Mr. Torgue’s Campaign of Carnage wprowadza również nową wirtualną walutę w postaci Tokenów Torgue, będących jedynym środkiem płatniczym, który zaakceptują automaty w okolicach krateru. Tylko za ich pomocą wejdziemy w posiadanie specjalnych typów uzbrojenia produkowanych przez korporację Torgue.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1-4  

Ocena czytelników: 7,4 / 10 na podstawie 92 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 39,90 PLN

Gry podobne do Borderlands 2: Mr. Torgue's Campaign of Carnage

Klasyfikacja PEGI Borderlands 2: Mr. Torgue's Campaign of Carnage

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Borderlands 2: Mr. Torgue’s Campaign of Carnage

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core i5 2.3 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 560 lub lepsza)
  • 20 GB HDD
  • Windows XP (SP3)/Vista/7
  • łącze internetowe
Recenzja Mr. Torgue’s Campaign of Carnage - dodatku do gry Borderlands 2
Recenzja Mr. Torgue’s Campaign of Carnage - dodatku do gry Borderlands 2

Recenzja 17 stycznia 2013, 13:00

Kolekcjonowanie żetonów ma oczywiście sens. Automaty Torgue’a są wyładowane po brzegi interesującymi klamotami w kolorze niebieskim i fioletowym, a jako przedmiot dnia zawsze oferowana jest broń legendarna, czyli pomarańczowa. Kupno tej ostatniej to jednak dla średnio cierpliwego bohatera pustkowi marzenie ściętej głowy. Praktycznie każda pukawka czy gadżet tego typu wycenione są na 613 krążków. Zdobycie ich tylu to efekt wytrwałej i – nie czarujmy się – piekielnie długiej rozgrywki.

PC
X360
PS3