Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 listopada 2012, 19:49

autor: Hed

Dzisiaj premiera Borderlands 2: Mr. Torgue’s Campaign of Carnage na Xboksie 360 i PC. Wersja na PS3 jutro

Na pecetach i Xboksie 360 pojawił się drugi dodatek do gry Borderlands 2. Mr. Torgue's Campaign of Carnage koncentruje się na tytułowej postaci jednego z producentów broni i zawiera nowe zadania, przedmioty oraz inne atrakcje.

Drugi dodatek do Borderlands 2 pojawił się na PC i Xboksie 360. - Dzisiaj premiera Borderlands 2: Mr. Torgue’s Campaign of Carnage na Xboksie 360 i PC. Wersja na PS3 jutro - wiadomość - 2012-11-20
Drugi dodatek do Borderlands 2 pojawił się na PC i Xboksie 360.

Studio Gearbox wypuściło drugi dodatek do gry Borderlands 2, zatytułowany Mr. Torgue's Campaign of Carnage. Rozszerzenie jest dostępne na Xboksie 360 i w najbliższych godzinach powinno pojawić się na pecetach (a konkretniej na Steamie). Posiadacze PlayStation 3 z Polski poczekają na nie do jutrzejszej aktualizacji PlayStation Store. Nabywcy przepustki sezonowej do gry ściągną pakiet za darmo, pozostali gracze mogą kupić go za około 42 zł.

W Mr. Torgue's Campaign of Carnage dostajemy kolejną porcję zadań, tym razem obracających się wokół areny Badass Crater of Badassitude, na której odbywają się regularne bitwy. Główną atrakcją jest bez wątpienia tytułowa postać Mr. Torgue’a, jednego z producentów broni. Oprócz niego, w dodatku pojawiają się Tiny Tina oraz Mad Moxxi. Standardowo DLC zawiera nowe przedmioty, poziomy, bossów i wiele innych atrakcji.

Dzisiaj premiera Borderlands 2: Mr. Torgue’s Campaign of Carnage na Xboksie 360 i PC. Wersja na PS3 jutro - ilustracja #2Borderlands 2 zadebiutował we wrześniu tego roku na pecetach i konsolach, ku uciesze większości recenzentów i graczy, którzy przyjęli grę z otwartymi ramionami. Po premierze Gearbox nie miał ani chwili oddechu, bo od razu rozpoczął prace nad dodatkami. Pierwszym dużym pakietem, nie licząc DLC Mechromancer, jest Captain Scarlett and Her Pirate's Booty. Studio chce wypuścić cztery tego typu rozszerzenia.

  1. Oficjalna strona Borderlands 2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.