Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360WiiUPS3
Okładka Ninja Gaiden 3: Razor's Edge (X360)

Ninja Gaiden 3: Razor's Edge

Ninja Gaiden 3: Razor's Edge to specjalna wersja popularnej gry akcji studia Ninja Team. Fabuła przedstawia zmagania wojownika ninja Ryu Hayabusy z niebezpieczną korporacją. Rozgrywka cechuje się dynamicznymi scenami pojedynków z wykorzystaniem broni białej.

Akcji | TPP | hack'and'slash | ninja

Okładka Ninja Gaiden 3: Razor's Edge (X360)

producent: Team Ninja

wydawca: Koei Tecmo

data premiery gry:

18lis2012

WiiU

2kwi2013

X360 PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Ninja Gaiden 3 jest bezpośrednią kontynuacją gry akcji wydanej pierwotnie w 2008 roku w wersji na konsolę Xbox 360, a nieco później także na PlayStation 3. Tworząc sequel deweloperzy z Ninja Team koncentrowali się na tych właśnie platformach. Z czasem jednak projekt poszerzony został również o nową konsolę - Nintendo Wii U, dla której Ninja Gaiden 3: Razor's Edge to jeden ze startowych tytułów.

Fabuła gry pozostała praktycznie niezmieniona w porównaniu z wydanymi wcześniej edycjami na konsole Microsoftu i Sony. Gracze ponownie mają okazję wcielić się w wojownika ninja – Ryu Hayabusę. Bohater utracił powierzony mu Smoczy Miecz, a na domiar złego tajemnicza korporacja weszła w posiadanie jego kodu DNA i zamierza stworzyć groźne monstra.

Rozgrywka w Ninja Gaiden 3: Razor's Edge bazuje na widowiskowych pojedynkach toczonych z rozmaitymi przeciwnikami. Główny bohater z mistrzowską precyzją posługuje się kataną, a widok rozbryzgującej się na ekranie krwi nie należy do rzadkości.

Jakość oprawy audiowizualnej porównywalna jest z wcześniejszymi wersjami na PS3 i Xboksa 360. Na uwagę zasługuje przede wszystkim płynność animacji i naturalnie wyglądające ruchy postaci. Ponadto gra została wzbogacona o nowy tryb o nazwie Ninja Trials zawierający dwadzieścia pięć dodatkowych misji.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 7,2 / 10 na podstawie 87 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 9 głosów czytelników.

Gry podobne do Ninja Gaiden 3: Razor's Edge

Klasyfikacja PEGI Ninja Gaiden 3: Razor's Edge

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
Games with Gold w październiku - m.in. Friday the 13th i Ninja Gaiden 3
Games with Gold w październiku - m.in. Friday the 13th i Ninja Gaiden 3

wiadomość26 września 2019

Poznaliśmy listę tytułów, które w październiku trafią do abonentów Xbox Live Gold. W ramach usługi udostępnione zostaną gry Tembo the Badass Elephant, Friday the 13th: The Game, Disney Bolt oraz Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge.

Wieści ze świata (Ninja Gaiden 3: Razor's Edge, War of the Roses, Destiny) 7/2/13
Wieści ze świata (Ninja Gaiden 3: Razor's Edge, War of the Roses, Destiny) 7/2/13

wiadomość7 lutego 2013

Dziś piszemy m.in. o zapowiedzi Ninja Gaiden 3: Razor's Edge na PlayStation 3 i Xboksa 360, premierze wersji trial gry War of the Roses, a także szczegółach dotyczących Destiny. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Borderlands 2, Dead Space 3, Ninja Gaiden 3: Razor's Edge) 6/2/13
Wieści ze świata (Borderlands 2, Dead Space 3, Ninja Gaiden 3: Razor's Edge) 6/2/13

wiadomość6 lutego 2013

Dziś piszemy m.in. o zestawie Borderlands 2 Add-On Content Pack, dodatku DLC do gry Dead Space 3, a także plotkach o Ninja Gaiden 3: Razor's Edge w wersjach na PlayStation 3 i Xboksa 360. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Konferencja Nintendo - zapowiedzi Pikmin 3, New Super Mario Bros. U i konwersji Mass Effect 3 na Wii U
Konferencja Nintendo - zapowiedzi Pikmin 3, New Super Mario Bros. U i konwersji Mass Effect 3 na Wii U

wiadomość6 czerwca 2012

Dobiegła końca konferencja firmy Nintendo na targach E3 2012. Japoński koncern ujawnił grę Pikmin 3, potwierdził wydanie New Super Mario Bros. U na Wii U, a także ogłosił konwersje Mass Effect 3 i Batman: Arkham City na swoją najnowszą konsolę stacjonarną.

WiiU
X360
PS3