Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2019, 20:34

Games with Gold w październiku - m.in. Friday the 13th i Ninja Gaiden 3

Poznaliśmy listę tytułów, które w październiku trafią do abonentów Xbox Live Gold. W ramach usługi udostępnione zostaną gry Tembo the Badass Elephant, Friday the 13th: The Game, Disney Bolt oraz Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge.

Firma Microsoft zdradziła listę gier, które pojawią się w ofercie abonamentu Xbox Live Gold w październiku. Zestaw może przypaść do gustu entuzjastom horrorów lub tytułów wymagających zręczności. Tym razem użytkownicy Xboksów 360 otrzymają gry Bolt i Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge, a posiadacze Xboksów One dołożą do tego jeszcze Tembo the Badass Elephant oraz Friday the 13th: The Game.

Poszczególne produkcje będą dostępne w następujących terminach:

Gra:

Platformy:

Dostępność:

Tembo the Badass Elephant

Xbox One

1-31 października

Friday the 13th: The Game

Xbox One

16 października - 15 listopada

Disney Bolt

Xbox 360/Xbox One

1-15 października

Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge

Xbox 360/Xbox One

16 października - 15 listopada

W grze Friday the 13th możemy stać się oprawcą rodem z horrorów. - Games with Gold w październiku - m.in. Friday the 13th i Ninja Gaiden 3 - wiadomość - 2019-09-26
W grze Friday the 13th możemy stać się oprawcą rodem z horrorów.
  1. Oficjalna strona internetowa usługi Games with Gold

Gry na Xboksa One

Tembo the Badass Elephant

Zręcznościowa produkcja od studia Game Freak. W grze wcielamy się w bojowego słonia Tembo, którego zadaniem jest ochronienie Shell City przed armią organizacji Phantom. Tytuł jest dwuwymiarową platformówką, w której gracz wykorzystuje zdolności głównego bohatera do radzenia sobie z wszelkimi przeszkodami i przeciwnikami. Dzięki ogromnej sile jest on w stanie przebić się niemal przez wszystko. Warto wspomnieć, że Tembo the Badass Elephant może pochwalić się dopracowaną, kreskówkową grafiką.

Friday the 13th: The Game

Produkcja należy do gatunku gier akcji i bazuje na horrorach z filmowego cyklu Piątek Trzynastego, w których główną rolę odgrywał maniakalny morderca Jason Voorhees. Pozycja powstała z myślą o sieciowej rozgrywce i jej autorzy postanowili przenieść realia znane ze wspomnianej serii do świata wirtualnego. W Friday the 13th: The Game jeden z graczy wciela się w oprawcę, którego zadaniem jest dopadnięcie wszystkich ofiar. Pozostali wchodzą w role zwykłych śmiertelników i za wszelką cenę próbują uciec zdecydowanie silniejszemu przeciwnikowi.

Gry na Xboksa 360 i Xboksa One

Disney Bolt

Zręcznościowa gra bazująca na animowanej produkcji firmy Disney z 2008 roku. Jej głównym bohaterem jest tytułowy pies, a zarazem gwiazda Hollywood. We własnym serialu jest on superbohaterem, co pozwala graczom na korzystanie z różnych umiejętności specjalnych, takich jak np. laserowy wzrok. Podczas zabawy wcielić można się także w utalentowaną właścicielkę Pioruna - Penny - oraz chomika Rhino. Tytuł powstał głównie z myślą o młodszych odbiorcach, dlatego nie brak w nim prostych zagadek oraz licznych elementów platformowych. Kolorowy styl graficzny produkcji nawiązuje do filmowego pierwowzoru.

Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge

Rozszerzona wersja przygodowej gry akcji Ninja Gaiden 3, w której dostępne są wszystkie usprawnienia oraz zawartość dodatkowa. Głównym bohaterem tej pozycji jest wojownik ninja Ryu Hayabusa, który chce odzyskać utracony Smoczy Miecz, a także musi powstrzymać tajemniczą organizację przed wykorzystaniem jego DNA do złych celów. Grę cechują widowiskowe oraz wyjątkowo brutalne starcia z przeciwnikami. W porównaniu do poprzednich odsłon serii Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge ma nieco niższy poziom trudności, choć rozgrywka nadal stanowi spore wyzwanie.